معاون استاندار گیلان

مشارکت حداکثری، انتخاب اصلح

کد خبر: ۱۱۷۳۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵ 30 June 2024

معاون استاندار گیلان با بیان اینکه ملت ایران با مشارکت در انتخابات وفاداریشان را به انقلاب و نظام و سرنوشت کشور نشان می‌دهند، گفت: مردم با مشارکت در انتخابات نقش خودشان را در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور نشان می‌دهند.
حسین محمدیان در گفت وگو با خبرنگارتابناک گیلان، مادر حاشیه بازدید از شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در استان گیلان، اظهار کرد: یکی از نشانه‌های حکومت‌های مردم سالار این است که مردم در تعیین سرنوشت خودشان مشارکت دارند و انتخابات‌ها تجلی این مشارکت است.
وی با اشاره به گذشت بیش از ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: در این مدت بیش از ۴۰ انتخابات در کشور برگزار شده و مردم در قالب انتخابات‌های محلی و شوراها و انتخابات‌های استانی و مجلس شورای اسلامی و انتخابات‌های ریاست جمهوری و خبرگان رهبری در سرنوشت کشور و نظام نقش‌آفرینی کرده‌اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با بیان اینکه ملت ایران در انتخابات‌ها به گزینه‌های اصلح براساس شایستگی‌ها و توانمندی‌ها و ملاک‌های دینی و انقلابی رای می‌دهند، گفت: مردم با مشارکت در انتخابات نقش خودشان را در تصمیم گیری های کلان کشور بروز می دهند.
محمدیان با اشاره به مشارکت بالای گیلانی‌ها در انتخابات‌های گذشته، عنوان کرد: مردم فهیم و بصیر گیلان در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز مشارکت بالای ۵۰ درصد داشتند و امیدواریم در این انتخابات نیز شاهد چنین مشارکت و حضوری باشیم.
وی با بیان اینکه ملت ایران با مشارکت در انتخابات وفاداریشان را به انقلاب و نظام و سرنوشت کشور نشان می‌دهند، خاطرنشان کرد: یکی از ملاک‌های انتخاب شایسته، مشارکت حداکثری در انتخابات است و هرچقدر درصد مشارکت بیشتر باشد، قدرت رئیس‌جمهور برای حضور در مجامع بین‌المللی را افزایش می‌دهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار