فرماندار آستانه اشرفیه

مشارکت حداکثری، انتخاب اصلح

کد خبر: ۱۱۷۳۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴ 30 June 2024

فرماندار آستانه اشرفیه، از فعال بودن ۱۴۲ شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و گفت: شاهد مشارکت پرشور و چشمگیر مردم در انتخابات در راستای تاکیدات رهبر انقلاب هستیم.
خسرو آرنگ در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای شهرستان آستانه اشرفیه در گفت وگو با خبرنگارتابناک گیلان، با اشاره به مشارکت پرشور و چشمگیر مردم این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم در راستای تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح این مشارکت را رقم زدند.
وی از آمادگی کامل شهرستان و فراهم بودن شرایط اخذ رای از مردم خبر داد و خاطرنشان کرد: در شهرستان آستانه اشرفیه ۱۴۲ شعبه اخذ رای در حال جمع آوری آرای مردم هستند.
فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه بیش از ۲۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی و نظارتی و انتظامی و امنیتی فرایند برگزاری انتخابات را بر عهده دارند، تصریح کرد: شاهد استقبال مردم از انتخابات هستیم و زمینه ثبت مشارکت حداکثری فراهم است.
آرنگ یادآور شد: از مردم انتظار داریم هرچه سریع تر پای صندوق های رای حاضر شوند و با رای خودشان پیام روشن ادامه راه انقلاب و نظام اسلامی را به دنیا مخابره کنند و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.
وی در پایان به انصراف دو کاندیدا از مجموع ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: رقابت بین چهار کاندیدا در جریان است و مردم فقط باید به این افراد رای دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار