پوشش انتخابات ریاست جمهوری در اهواز توسط ۱۵۰ خبرنگار و عکاس

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات اهواز با تقدیر از نقش‌آفرینی رسانه‌ها در انعکاس فرایند انتخابات در این شهرستان از پوشش انتخابات ریاست جمهوری توسط ۱۵۰ خبرنگار و عکاس در اهواز خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۴۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۸ 29 June 2024

تابناک خوزستان: باقر ابراهیمی امروز (۹ تیرماه) با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: برای ۱۵۰ خبرنگار و عکاس از رسانه‌های مختلف از جمله صدا و سیمای مرکز خوزستان، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری، شبکه‌های تلویزیونی، رسانه‌های الکترونیک و رسانه‌های مکتوب کارت شناسایی صادر شد و با حضور خبرنگاران و عکاسان در شعبه‌ها، این رویداد به خوبی انعکاس داده شد.

وی با اشاره به برگزاری تور رسانه‌ای توسط کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز افزود: تور رسانه‌ای بازدید خبرنگاران از شعبه‌های ثابت حوزه انتخابیه شهرستان اهواز روز ۸ تیرماه در دو مرحله با حضور بیش از ۳۰ خبرنگار و عکاس انجام شد.

ابراهیمی با قدردانی از تلاش‌های رسانه‌ها در انعکاس فرآیند انتخابات از روز نخست تاکنون در جهت امیدآفرینی و مشارکت حداکثری گفت: رسانه‌ها همواره در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی، سیاسی و بحران‌ها نقش مهم و اثرگذاری دارند و در این دوره انتخابات نیز شاهد حضور خوب و منسجم خبرنگاران و عکاسان در شعب اخذ رای بودیم.

وی افزود: ۶۰۷ شعبه اخذ رای برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اهواز شامل ۵۷۱ شعبه در بخش مرکزی، ۲۰ شعبه بخش غیزانیه و ۱۶ شعبه در بخش اسماعیلیه شهرستان اهواز آماده‌سازی شده بود.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات اهواز گفت: از تعداد ۶۰۷ شعبه در اهواز ۵۳۷ شعبه شهری و ۷۰ شعبه روستایی بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار