پیش‌بینی بارش خفیف باران در اردبیل

اردبیل از اواخر وقت امروز با تقویت پرفشار سطح زمین، ضمن تشدید وزش باد، بتدریج آسمان استان ابری و مه آلود شده و طی امشب در نوار شرقی و بخش‌هایی از مناطق شمالی استان، بارش خفیف باران نیز احتمال می‌رود.
کد خبر: ۱۱۷۳۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۹ 28 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، بر اساس اعلام هواشناسی اردبیل، طی امروز با حاکمیت پایداری نسبی شرایط جوی آسمان استان غالباً صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد ملایم تا متوسط بوده و دمای هوا نسبت به دیروز ۲ تا ۴ درجه افزایش می‌یابد.

اما از اواخر وقت امروز با تقویت پرفشار سطح زمین، ضمن تشدید وزش باد، بتدریج آسمان استان ابری و مه آلود شده و طی امشب در نوار شرقی و بخش‌هایی از مناطق شمالی استان بارش خفیف باران نیز احتمال می‌رود.

از فردا (شنبه ۹ تیر) تا چهارشنبه هفته آینده (۱۳ تیر) شرایط جوی نسبتاً ناپایدار بوده و به دلیل ماندگاری پرفشار سطح زمین در منطقه، ضمن وزش باد خزری (گاهی با سرعت تند) آسمان استان نیمه ابری تا ابری (در نوار شرقی توام با مه) خواهد بود.

از این رو طی این مدت در برخی مناطق بارش باران (گاهی بصورت رگبار و رعدوبرق پراکنده) پیش بینی می‌شود. بارش‌ها غالباً در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب انتظار می‌رود.

همچنین طی روز‌های آینده تغییرات دمایی محسوس نبوده و در هفته دوم تیرماه نیز هوای نسبتاً خنک در سطح استان تداوم خواهد داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار