اندیشه مردم برای نظام و انقلاب بسیار سازنده، اثرگذار و راهبردی است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) گفت: اندیشه مردم برای نظام و انقلاب بسیار سازنده، اثرگذار و راهبردی است، چون هم انقلاب و هم دوران دفاع مقدس را مردم پیروز کردند.
کد خبر: ۱۱۷۳۲۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰ 29 June 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ سردار حسینی بیان داشت : شهید آیت‌الله رئیسی در مدتی که به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد، سعی کرد به نحو شایسته کشور را اداره کرده و همواره تلاش کرد وضعیت مردم را تغییر داده و فرهنگ، اقتصاد مردم و سیاست آسیب دیده را به ریل اصلی بازگرداند.

وی افزود : شهید رئیسی در مدت ریاست جمهوری تلاش کرد که بخشی از نیازهای جامعه را برطرف کرده و ارتباط کشور با خارج را هم به شرق دور و هم به غرب دور گسترش دهد.

وی ادامه داد :  قبل از شروع دولت سیزدهم، سال‌های متمادی رفت و آمدهای دیپلماتیک و نشست‌ها و صدور قطعنامه‌ها را شاهد بودیم و آمریکا از برجامی را که دولت ما تمام قد پشت آن بود به راحتی خارج شد، اروپایی‌ها نیز هر بار با پیشنهاد لوایح مختلف سعی می‌کردند هر راهی را که خودشان پیشنهاد می‌دادند به مرور زمان از بین ببرند.

سردار حسینی تاکید کرد : این موضوع خسارت زیادی را به کشور تحمیل کرد و کشور را سال‌ها در انتظار دروازه‌های غرب نگه داشتند و هم بخشی از سرمایه‌ها کشور از بین رفت.

وی یادآور شد : جریان شناسی در کشور برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که الحمدالله تفکر نابی که انقلاب بر پایه آن استوار است گسترش پیدا کرده و همین نگاه و تفکر در تثبیت انقلاب اسلامی موثر بوده است و در واقع همین تفکر جنگ را اداره کرد و کشور در آوردگاه سخت و یک‌طرفه و در مقابل بلوک شرق و غرب پیروز شد.

سردار حسینی خاطرنشان کرد : قانون اساسی برای مردم یک حق اجتماعی تعیین کرده است و باید از این حق اجتماعی استفاده کنیم تا مشارکت بالا باشد و نظام با یک قدرت بالاتری وارد معاملات جهانی شود. و انتخاب فرد اصلح موضوعی است که بعد از مشارکت حداکثری باید به آن توجه ویژه داشته باشیم./ع

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار