امام جمعه کرمانشاه:

امروز روز حماسه آفرینی مردم شریف ایران است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز روز حماسه آفرینی مردم شریف ایران و انتخاب اصلح است.
کد خبر: ۱۱۷۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۹ 28 June 2024

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه، آیت الله حییب الله غفوری ظهر امروز جمعه (هشتم تیرماه) در خطبه‌های نمازجمعه این هفته کرمانشاه، در ابتدا در خصوص لزوم ازدواج، اظهار کرد: انسان با امر ازدواج کامل می‌شود و هدف اصلی از ازدواج ادامه نسل است.

وی افزود: هدف از بیان این اتفاقات این است که نسل جدید جنایت‌های را فراموش نکند و درک کنند ما چه مظلومیت‌های را تحمل کردیم تا جایی که امام فرمود: به ملت ایران التماس می‌کنم این غرب گراها را از کشور بیرون بیندازند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: رسانه‌ها مسئول هستند و باید این جنایت‌ها را افشا کنند؛ تمامی ترورها، شهدای انقلاب، شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت، از جمله جنایت‌های آمریکا است و مردم باید مرگ بر آمریکا را از زبان جدا نکنند.

وی ضمن یادآوری اینکه انتخابات روز حماسه آفرینی ست، گفت: حضور یک پارچه در انتخابات اصل اول در ناامید کردن دشمن و امیدوار کردن دوستان، اقتدار نظام و انتخاب فرد اصلح است، چنان که امام خمینی (ره) فرمود: فرد اصلح کسی است که به مبنای انقلاب و نظام اعتقاد داشته باشد.

غفوری افزود: فرد اصلح باید توانا، دارای روحیه کار و نشاط همراه با اعتقاد راسخ به مبانی انقلاب و نظام باشد و از همه ظرفیت ها استفاده کند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در پایان گفت: مردم با حضور همه جانبه و انتخاب فرد اصلح به تکلیف شرعی خود عمل خواهند کرد.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار