نماینده ولی فقیه در خوزستان: هر رای یک ایرانی یک موشک نقطه زن در قلب آمریکا است

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: با توجه به این که ایران اسلامی دشمنان فراوانی دارد و نمی توانند ایران قدرتمند را ببینند و می دانند اقتدار یک نظم به مردم آن است، وقتی مردم پرشور در انتخابات حضور پیدا کنند، هر رای یک ایرانی یک موشک نقطه زن در قلب آمریکا است.
کد خبر: ۱۱۷۳۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۳ 28 June 2024

تابناک خوزستان: حجت الاسلام و المسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد امروز 8 تیر پس از انداختن رای خود به صندوق رای، اظهارکرد: انتخابات در نظام اسلامی ایران، شب قدر دیگری است که تکرار می شود؛ به این معنا که در شب قدر مقدرات و سرنوشت انسان برای یک سال او رقم می‌خورد و در انتخابات ریاست جمهوری نیز که خرد و کلان زندگی‌مان به آن مرتبط است، نه برای یک سال بلکه برای چهار سال است، سرنوشت‌مان رقم خواهد خورد.

او ادامه داد: رایی که مردم می دهند اثر دارد و اگر فردی که انتخاب می شود توانمند و در فضای انقلاب باشد، طبیعتا آثار آن مثبت خواهد بود و نقطه مقابل آن نیز همین است. ان‌شاءالله مردم در انتخابات سرنوشت خود را رقم خواهند زد و ظاهر هم نشان می‌دهد که مردم پرشور در انتخابات حاضر خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در تشییع شهید آیت الله رییسی متوجه شدند کسی که برای خداوند متعال به میدان بیاید، کار کند و کارآمد باشد و نیز دارای شاخصه‌های انقلاب باشد، طبیعتا مردم هم به همان میزان به میدان می آیند.

او عنوان کرد: با توجه به این که ایران اسلامی دشمنان فراوانی دارد و نمی توانند ایران قدرتمند را ببینند و می دانند اقتدار یک نظام به مردم آن است، وقتی مردم پرشور در انتخابات حضور پیدا کنند، هر رای یک ایرانی یک موشک نقطه زن در قلب آمریکا است. تقاضا می‌کنم مردم در این انتخابات سرنوشت ساز حتما پرشور به میدان بیایند و انتخاب اصلح داشته باشند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار