ثبت بیش از سه میلیون و ۸۱۴ هزار تردد در محورهای چهارمحال و بختیاری

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از ثبت بیش از ۳ میلیون و ۸۱۴ هزار تردد بین استانی وسیله نقلیه در محورهای استان در سه ماهه ابتدای امسال خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۷ 27 June 2024

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، لاله اشرفی اظهار کرد: متوسط تردد ساعتی در محورهای ورودی استان در این بازه زمانی ۲۶۵ وسیله نقلیه بوده است.

رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان افزود: با توجه به آمار احصا شده از سامانه‌های هوشمند، در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۳ ساعت ۱۸ الی ۱۹ پرترددترین روز در این بازده زمانی بوده است.
اشرفی، سهم تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای ورودی استان طی این مدت را ۱۲/۳ درصد عنوان کرد و گفت: سامانه‌های هوشمند حمل و نقل از قبیل دوربین‌های نظارت تصویری، سامانه های تردد شمار، سیستم توزین در حال حرکت و سامانه های ثبت تخلف در کلیه جاده های استان فعال هستند و از این طریق، وضعیت ترافیکی و همچنین رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محورها مورد کنترل و پایش قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه پرتردد ترین محور در این بازه محور فرخشهر به شهرکرد ، سورشجان به شهرکرد ،بروحن به گندمان بوده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال وبختیاری، اشرفی در پایان با اشاره به اینکه ۲۲ هزار و ۱۵۶ نفر از مردم از خدمات تلفن گویای ۱۴۱ در سه ماه سال استفاده کرده اند، خاطرنشان کرد: سامانه تلفنی گویا و اپراتوری ۱۴۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی درخصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور است، همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ نیز آخرین وضعیت و اطلاعات جاده های کشور را در اختیار مردم گذاشته و پایگاه اینترنتی www.۱۴۱.ir نیز علاوه بر اطلاعات راه‌ها، وضعیت جاده ها را به صورت تصویری در اختیار مردم قرار می دهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار