طرح انتقال آب به تفرش مصداق کار جهادی در دولت سیزدهم است

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتقال آب به شهر تفرش و ۲۰ روستای این شهرستان، مصداق کار جهادی در دولت سیزدهم است.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۴ 27 June 2024

به گزارش تابناک مرکزی،ولی‌الله بیاتی روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح انتقال آب تفرش که همزمان با سراسر کشور به صورت ارتباط دورسخنی با حضور سرپرست ریاست جمهوری در شهرستان تفرش برگزار شد، افزود: کارهای خوب و بزرگی در دولت سیزدهم انجام شد اما این دولت فرصت پیدا نکرد تا خدمات ارزشمند را به مردم معرفی کند.

وی گفت : شهید رئیسی روحیه جهادی و انقلابی داشت و قرار بود این طرح با حضور ایشان افتتاح شود، اما فرصت نشد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و تفرش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این طرح در دولت سیزدهم زمانی سرعت گرفت که ۱۲ ساعت در شهر تفرش آب قطع بود و مردم روستاها از فقدان آب به سختی زندگی می‌کردند.

بیاتی افزود: تنها راه انتقال آب از چشمه هفتیان بود که با اقدام شرکت جهادی نصر، آب رسانی به صورت موقت انجام و طرح انتقال اصلی، عملیاتی شد.

وی بیان کرد: ۱۵ سال از آغاز عملیات اجرایی این طرح می‌گذرد، سالی ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد، اما با اعتبار کلانی که دولت سیزدهم اختصاص داد بالاخره این طرح تکمیل شد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح، مصداق واقعی کار جهادی بود و از کارهای بزرگ این طرح در مدت زمان کوتاه، انتقال ۶۸ کیلومتر برق از مناطق سخت‌گذر بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار