هدیه ۵ هزار لیری سید حسن نصرالله به شهید زاهدی+عکس

علاقه ای که سید حسن نصرالله به سردار شهید محمد زاهدی داشت و متقابلا این فرمانده نیروی قدس نیز از مریدان او بود، موجب شد آن ها با هم عهد اخوت ببندند. عهدی که تا شهادت سردار زاهدی نیز ادامه داشت.
کد خبر: ۱۱۷۳۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۴ 27 June 2024

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، علاقه ای که سید حسن نصرالله به سردار شهید محمد زاهدی داشت و متقابلا این فرمانده نیروی قدس نیز از مریدان او بود، موجب شد آن ها چند سال پیش به مناسبت عید غدیر و سنت حسنه ای که وجود دارد با هم عهد اخوت ببندند. عهدی که تا شهادت سردار زاهدی نیز ادامه داشت. 

فرزند شهید زاهدی با انتشار عکس هدیه سید حسن نصرالله به پدرش در عید غدیر سال 88 می گوید: در بین وسایل بابا این را پیدا کردیم.یک اسکناس 5000 لیری که از جانب سید مقاومت، سید حسن نصرالله در روز عید غدیر به ایشان هدیه داده شده بود. شهید زاهدی این اسکناس را در پاکت نامه ای گذاشته بودند و با خط خود این موضوع را بر روی آن یادداشت کرده بودند: « هدیه عید غدیر خم ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام از دست مبارک سید حسن نصرالله»

سید حسن نصرالله , عید غدیر , حزب الله لبنان ,سید حسن نصرالله , عید غدیر , حزب الله لبنان ,سید حسن نصرالله , عید غدیر , حزب الله لبنان ,

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار