هزار و۹۲۰ شعبه اخذ رأی در مشهد

مسئول کمیته سیاسی ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: مشهد با هزار و۹۲۰ بیشترین شعبه اخذ رای را در استان خراسان رضوی دارد.
کد خبر: ۱۱۷۳۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۶ 27 June 2024

به گزارش تابناک رضوی، امیر فریدنیا امروز در استودیوی انتخابات استانداری خراسان رضوی که ویژه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد،با بیان اینکه هیات اجرایی فرایند انتخابات آماده برگزاری انتخاباتی در روز 8 تیر ساعت 8صبح است اظهارداشت: 4 هزار و 567 شعبه اخد رای در استان مستقر هستند که 3هزار و 508 شعبه ثابت و هزارو 59 شعبه سیار پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: بیشترین شعب اخذ رای در مشهد با تعداد هزار و 920 شعبه است، توزیع اقلام تعرفه و دستگاه اهراز هویت در تمامی شعب انجام شده و از فردا 4 صبح آماده تحویل به عوامل شعب است.

مسئول کمیته سیاسی ستاد انتخابات خراسان رضوی با بیان اینکه فردا راس ساعت 6 صبح دستگاه اهراز هویت روشن و صورت جلسه در ساعت 7 صبح توزیع می شود و ساعت 8 صبح فردا تمامی شعب در خراسان رضوی آمادگی کامل جهت اخذ رای را دارند.

فریدنیا بیان کرد: هر فرماندار اتاق وضعیت دارد، اتاق وضعیت در ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها را خواهیم داشت و شماره تماس 111 و 32051 آماده پاسخگویی به شکایات شهروندان در سراسر استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه نماینده نامزد‌ها در شعب حضور دارند و تا فرایند رای گیری وشمارش ارا را رصد کنند بیان کرد: فرایند شمارش آرا به صورت دستی است، آمار به صورت متمرکز توسط وزیر و یا سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام می‌شود و آمار به صورت شهرستانی نیست.

وی افزود: در دوره قبل ریاست جمهوری در استان 54.6 مشارکت داشتیم در این دوره با توجه به ترکیب نامزد‌ها و رقابت، آمار مشارکت بالاتر خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار