مدیر مخابرات منطقه مازندران خبر داد:

شبکه ارتباطی مخابرات مازندران در پی بارندگی‌های اخیر پایدار است
کد خبر: ۱۱۷۳۰۲۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸ 27 June 2024

مهدی رفیعی:به گزارش خبرگزاری تابناک مازندران، مهندس نوروزی مدیر مخابرات منطقه مازندران با اشاره به بارش‌های سیل‌آسای روزهای اخیر و هشدارهای هواشناسی ، اظهار داشت: شبکه ارتباطی مخابرات مازندران در مناطق سیل‌زده استان ، پایدار و با هماهنگی بین بخش‌های فنی و پشتیبانی ، ارتباطات ثابت ، دیتا و سیار ، به‌صورت عادی برقرار است .

وی ادامه داد :با توجه به اعلام هشدار قرمز هواشناسی و تلاش شبانه‌روزی همکاران ، با اعمال تمهیدات لازم برای رفع اختلال در استان مازندران تیم‌های فنی ، پشتیبانی و نگهداری مخابرات در آماده‌باش کامل قرار گرفتند .

مهندس نوروزی خاطر نشان کرد :با توجه به وقوع بارندگی های شدید در روزهای اخیر و وارد شدن آسیب‌هایی به برخی از خطوط ارتباطی ، با تلاش پرسنل فنی مخابرات مازندران ، ارتباطات در وضعیت پایدار و نرمال میباشد .

مدیرمخابرات منطقه مازندران ادامه داد :
با توجه به ضرورت پایداری ارتباط مخابراتی در مواقع حساس و بحرانی و با در نظر گرفتن مسیرهای جایگزین در زمان‌های بحرانی ، با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در این حوزه ، وضعیت ارتباطات مخابراتی مناطق سیل‌زده پایدار است .

وی تصریح کرد : کادر فنی مخابرات استان برای رفع خرابی احتمالی شبکه فیبر نوری و انتقال ، با توجه به فاصله جغرافیایی شهر‌های استان به‌منظور واکنش سریع و بهنگام ، و تأمین و آماده سازی دیزل‌ژنراتور‌های سیار و موتور‌های برق ، با هدف استمرار فعالیت مراکز مخابراتی و سایت‌های همراه اول در شرایط قطعی برق ، و همچنین سناریو های توزیع دیزل ژنراتور ها و BTS های سیار و تأمین پمپ‌های تخلیه آب در مواقع ضروری نیز در دستور کار معاونت های مربوطه قرار گرفت .

در پایان مهندس نوروزي اطمینان داد با وجود نیروهای کارآمد ، متعهد و جهادگران عرصه ارتباطات در منطقه مازندران پایداری کامل شبکه برقرار خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار