شورای عالی اجماع نیرو‌های انقلاب اطلاعیه داد

شورای عالی اجماع نیرو‌های انقلاب در خصوص انتخابات اطلاعیه داد .
کد خبر: ۱۱۷۳۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۵ 27 June 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد در این اطلاعیه آمده است : 

باسمه تعالی
ملت بصیر، شریف و انقلابی ایران اسلامی
با تقدیر و تشکر از حضور سرنوشت ساز شما در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی به ویژه انتخابات به استحضار می‌رساند:

در پاسخ به مطالبه فراگیر امت حزب الله برای ایجاد وحدت، طی یک‌ماه گذشته فرایند اجماع برای مردم و کارآمدی دولت چهاردهم با مشورت علما، نخبگان و شخصیت‌های موثر، تشکل‌ها و احزاب سیاسی و تلاش و تعامل مستمر نامزد‌های جبهه انقلاب، تهیه و تدوین شد.

این فرایند طی همین مدت، با همکاری و همدلی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری و رقابت جدی و برادرانه در مناظرات و تلاش برای رعایت اخلاق و جلوگیری از تخریب و ایجاد هم‌افزایی در بدنه نیرو‌های ستادی نامزدها، ادامه یافت.

در روز عید سعید غدیرخم، مراحل نهایی فرایند اجماع، با توجه به شرایط و احتمالات مختلف برای پیروزی در انتخابات و تشکیل دولت کارآمد، جهت اخذ تصمیم در اختیار نامزد‌های جبهه انقلاب قرار گرفت تا در این مقطع حساس به رسالت تاریخی خود عمل نمایند.

اکنون که برخی از نامزد‌های جبهه انقلاب تشخیص داده‌اند که ادامه حضورشان در رقابت انتخاباتی به نفع این جبهه است، از نیرو‌های انقلابی درخواست می‌نمائیم که طی ساعات سرنوشت ساز باقیمانده، فعالانه با عزمی راسخ، ضمن شرکت در انتخابات، مردم و به خصوص افرادی که هنوز تصمیم نگرفته اند را دعوت به رای دادن به گزینه اصلح براساس معیار‌های مورد نظر مقام معظم رهبری نمایند.

با تشکر از تلاش نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری که خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده‌اند؛ از شما ملت آگاه و همیشه در صحنه تقاضا می‌کنیم، برای اعتلای ایران قوی و سرعت بخشیدن به پیشرفت و بهبود زندگی خود، در روز جمعه با حضور میلیونی در پای صندوق‌های رای، حماسه‌ی دیگری خلق کرده و دشمنان قسم خورده‌ی کشور را ناامید سازید.

در پایان از آنجائیکه تجربه نشان داده است که با وحدت و همدلی می‌توان از مشکلات کشور عبور کرد و به قله‌های موفقیت در عرصه‌های مختلف دست یافت، به حول و قوه الهی، گفتمان اجماع برای خدمت به مردم و پیشرفت کشور، همچنان در آینده استمرار خواهد یافت.

شورای عالی اجماع نیرو‌های انقلاب
۶ تیرماه ۱۴۰۳

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار