جزیره کیش مهیای برگزاری با شکوه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با ستاد اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از آمادگی کامل همه بخش‌ها برای برگزاری انتخاباتی پرشور خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۹۶۴
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۷ 26 June 2024

به گزارش تابناک جزیره، درنشست ستاد اجرایی انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تبریک فرار رسیدن عید سعید غدیرخم از انتخابات پیش رو به عنوان اتفاقی مهم در برهه‌ای حساس یاد کرد.

رحیم سرهنگی گفت: در شرایطی که از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری کشور مدت زیادی نگذشته بود و هنوز فضای تغییرات نمایندگان حکمرفا بود حادثه تلخ سقوط بالگرد رییس جمهور، شوک بزرگی به کشور ما وارد کرد، اما در سایه رهنمود‌های مقام معظم رهبری و ولایتمداری ملت شریف ایران اسلامی از این بزنگاه سخت عبورکردیم و بی شک انتخابات پیش رو با حضور و مشارکت حداکثری مردم شریف کشورمان، دستاورد ارزشمند دیگری در تاریخ ایران اسلامی خواهد بود.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های بخشداری کیش در برگزاری انتخاباتی پرشور در اسفند ماه ۱۴۰۲ که حاصل برنامه ریزی و نشست‌های متعدد با دیگر حوزه‌ها بوده است افزود: جزیره کیش همچون ادوار گذشته، مهیای برگزاری انتخاباتی باشکوه است و در این مسیر شاهد تعامل وهمدلی خوب همه بخش‌های دولتی و خصوصی هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: اطلاع رسانی بخش مهمی از روند برگزاری انتخابات است و این رسانه‌ها هستند که باید با حضور پویا در بین مردم و ستاد‌های انتخاباتی نسبت به آگاهی بخشی برای انتخاب کاندیدای اصلح اقدام کنند.

وی درپایان تاکید کرد همه بخش‌های سازمان منطقه آزاد کیش در کنار اجرای موارد قانونی و رعایت صداقت و امانت داری همراه و همگام دربرگزاری انتخاباتی باشکوه باشند.

بخشدار جزیره کیش هم دراین نشست با تقدیر از تعامل همه جانبه مدیرعامل و حوزه‌های مختلف سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تمامی ابعاد و جوانب برگزاری همچون دور قبل بررسی شده است و تمامی اعضای ستاد اجرایی آماده برگزاری انتخاباتی پرشور در جزیره کیش هستند.

گفتنی است دراین نشست حوزه‌های مختلف گزارش فعالیت‌های خود را درخصوص برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ارائه کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار