استقبال باشکوه لرستانی ها از دکتر پزشکیان در خرم‌آباد

دکتر پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری با سفر به خرم آباد با مردم استان لرستان دیدار کرد.
کد خبر: ۱۱۷۲۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۲ 26 June 2024

به گزارش تابناک لرستان و به نقل از خبرآنلاین، دکتر مسعود پزشکیان ساعاتی پیش در بدو ورود به فرودگاه خرم‌آباد ابتدا به گلزار شهدای خرم‌آباد رفت و با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق نمود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سپس در میان استقبال پرشور و باشکوه مردم استان لرستان و در ازدحام جمعیت با تاخیر چند ساعته وارد سالن شهید چاغروند ورزشگاه تختی خرم‌آباد شد و مورد استقبال و تشویق باشکوه لرتباران زاگرس قرار گرفت

پزشکیان در این مراسم که از فرط خستگی نای سخن گفتن نداشت گفت: من شرمنده شما و همه لرتباران کشور هستم در میان این همه شور و اشتیاق توان صحبت کردن را ندارم.

وی افزود: آمده‌ام تا در ایران وحدت و انسجام ایجاد کنیم و این اختلافات، درگیری‌ها و دعوا‌ها را حل کنیم.

وی ساعتی پیش در جمع بیش از ۱۰ هزار نفری هواداران خود درسالن ورزشی شهید چاغروند خرم‌آباد با بیان اینکه من مبهوت حضور شما هستم و شور و شوق را در وجود شما می‌بینم و خودم را برتر از شما مردم نمی‌بینم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایران تاکید کرد: تلاش می‌کنم این قدرت و اختیاری که در تهران و برخی استان‌هاست و حق مناطق محروم را نادیده گرفته را بتوانیم با کمک شما مردم پس بگیریم و کاری کنیم که لرستان آخرین استان به لحاظ فلاکت نباشد.

وی افزود: آمده‌ام حق هیچ معلمی، نیروی انتظامی و کارمندی را در این کشور ضایع نکنم؛ جوانان، بازنشستگان، معلمان و نیرو‌های انتظامی، سپاه و همه مردم مشکل دارند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه لرستان سرزمین کشاورزی است، اما به لحاظ تخصیص آب با مشکل مواجه است و ما موظفیم کمک کنیم تا مشکل شما حل شود، گفت: صعود تیم خیبر خرم‌آباد را تبریک عرض می‌کنم.

پزشکیان اضافه کرد: مردم آمده‌ام تا در ایران وحدت و انسجام ایجاد کنیم و این اختلافات، درگیری‌ها و دعوا‌ها را حل کنیم و اجازه ندهیم فقط یک صدا بلند باشد، صدا مال همه است و این حرفی را که می‌زنم در همین مناظرات دیدید چهار نفر یک طرف و بنده هم یک‌طرف؛ و یکی از آقایان می‌گفت نمی‌گذارم رئیس جمهور شوید و بنده در جواب گفتم این مردم هستند که تصمیم خواهند گرفت که چه کسی رئیس دولت شود.

وی ادامه داد: مردم این شما هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید و رقم بزنید که روز جمعه پای صندوق‌ها رای را به چه کسی دهید.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اجازه نخواهیم داد حقوق خواهران، دختران و مادران ما پایمال شود و به شما قول می‌دهم که هیچوقت به شما دروغ نگویم، گفت و صادقانه آنچه را که در توان دارم در طبق اخلاص گذاشته و شبانه روز در خدمت شما باشم.

پزشکیان با من هم مثل شما هستم، ادامه داد: فقط تلاش کنید از من آدم بزرگی نسازید، چون آدم‌ها وقتی بزرگ شوند توهم برمی‌دارند و خیال می‌کننم کسی شده‌اند؛ من با شما و در خدمت شما مردم خواهم بود و برای شما تلاش خواهم کرد تا خدمت شما باشم.

وی بیان کرد: به مردم استان‌های چهارمحال بختیاری، کرمانشاه، کهگیلویه و ایلام که فرصت حضور نشد از همین‌جا به سلام می‌رسانم و امیدارم کاری کنیم که فردا جوانان ما بتوانند یک زندگی آبرومند داشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار