"نمی‌شود و نمی‌توان" دیگر در این کشور معنا و مفهوم ندارد

استاندار قزوین گفت: دولت‌های بعدی دیگر نمی‌توانند بگویند نشد و نمی‌شود، زیرا آیت الله رئیسی نشان داد که همه اتفاقات مثبت را می‌توان در این کشور رقم زد و همین موضوع باعث ایجاد یک تراز مدیریتی در کشور شد.
کد خبر: ۱۱۷۲۹۳۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۷ 26 June 2024

به گزارش تابناک قزوین، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های نهضت ملی مسکن استان قزوین که در محل شهرک مهرگان برگزار شد، گفت: از مردم ایران اسلامی بابت انتخاب رئیس جمهور شهید که هدفی جز خدمت رسانی با تعهد و اخلاص نداشت ممنون هستیم و این انتخابات اقدامات و برکات زیادی را برای کشور به همراه داشت.

وی افزود: این اعتماد منجر به این شد که دولتی بر سر کار بیاید که ترازی برای سنجیدن حسن و قبح‌های عملکردی در فضای پیش رو اجرایی کشور و سنجه‌ای برای تحقق مفهوم "ما می‌توانیم" باشد.

اعلایی گفت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته تعبیری را در خصوص دولت سیزدهم به کار بردند که برای تمام خدمت گذاران دولت افتخار آفرین بود و ایشان فرمودند که اگر دولت سیزدهم فعالیت‌های خود را ادامه می‌داد مشکلات اقتصادی برطرف می‌شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: منازلی که امروز در حال تحویل به مردم است در یک بازه زمانی یک و نیم ساله انجام شده است و این مهم در حالی اتفاق افتاده که دولت‌های قبل ساخت مسکن را وظیفه خود نمی‌دانستند.

وی ادامه داد: امروز دغدغه هزاران خانواده در حوزه مسکن رفع می‌شود و امیدواریم منشا نور و برکت باشد.

وی افزود: دولت‌های بعدی دیگر نمی‌توانند بگویند نشد و نمی‌شود چراکه آیت الله رئیسی نشان داد که همه اتفاقات مثبت را می‌توان در این کشور رقم زد و همین موضوع باعث ایجاد یک تراز مدیریتی در کشور شد.

اعلایی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در روز ۸ تیر گفت: مردم در روز‌های پیش رو می‌توانند با حضور و مشارکت در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح برای آینده یک مسیر توام با پیشرفت، عدالت، انصاف، اقتدار و عزت را رقم بزنند.

در ادامه آیین افتتاح پروژه‌های نهضت ملی مسکن استان قزوین آیت الله عبدالکریم عابدینی؛ نماینده، ولی فقیه در استان قزوین و امام جمعه قزوین، گفت: ایام چهلم شهدای خدمت، شهید جمهور، مؤمن، انقلابی، خستگی ناپذیر و یاران عزیزشان را گرامی می‌داریم و از خدای متعال می‌خواهیم مسئولان ادامه دهنده راه خدمت صادقانه آن بزرگواران باشند.

وی تصریح کرد: گاهی اتفاقاتی می‌افتد که نمی‌توانیم آن را تحلیل کنیم، مثلاً می‌بینیم امام خمینی (ره) در مقابل همه کفر آن روزگاران یعنی آمریکا، شوروی، فرانسه و انگلیس ایستاد و پیروز شد، در حالی که با محاسبات عادی قابل محاسبه نبود که چطور می‌شود یک نفر با دست خالی در مقابل همه قدرت‌ها ایستادگی کند و پیروز شود.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: در عصر خودمان موضوع سوریه را همه می‌گفتند بشار اسد باید برود، اما اراده‌های خدایی رهبر معظم انقلاب اسلامی و حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین همدانی گفتند بمان در حالی که بشار اسد هم گمان می‌کرد باید برود، اما ماند و امروز نیز کارش پیش می‌رود.

نماینده، ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: وقتی دولت شهید رئیسی روی کار آمد، شرایط به گونه‌ای بود که برخی گمان می‌کردند دنیایی که بغض و کینه نسبت به ایشان دارند مگر می‌گذارند کار را پیش ببرند، آن بدهکاری‌های عظیم و خزانه خالی و زیر صفر را جمع کرد و فضا متحول شد.

وی عنوان کرد: همه این‌ها را می‌خواهم به غدیر وصل کنم و بگویم اگر در ریل گذاری امیرالمؤمنین (ع) حرکت کنیم، مشمول برکات و دعای پیغمبر (ص) می‌شویم و الان هم برای انتخابات آینده باید این نگاه را داشته باشیم.

آیت الله عابدینی بیان کرد: امروز می‌بینیم خادمان مردم نظیر شهید رئیسی در پیشبرد کار‌ها و خدمت به مردم توفیقات بیشماری دارند و این مهم به خاطر این است که در مسیر دوستی و محبت اهل بیت (ع) و امیرالمؤمنین (ع) قرار گرفتند.

امام جمعه قزوین تأکید کرد: این ریل گذاری را ادامه دهیم و در انتخابات کسانی را انتخاب کنیم که مثل شهید رئیسی فرزند شب‌های احیا، شب قدر، امیرالمؤمنین (ع) و قرآن باشد و حتماً این ریل گذاری ما را به سمت برکت سوق می‌دهد و ان‌شاءالله موفق و پیروز خواهیم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار