همراهی اصولگرایان معتدل کشور با برنامه‌های تحولی پزشکیان از زبان یوسفیان ملا

سخنگوی ستاد اصولگرایان معتدل مسعود پزشکیان گفت: برنامه‌های تحولی پزشکیان همراهی اصولگرایان معتدل را به خود جلب کرده است.
کد خبر: ۱۱۷۲۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴ 26 June 2024

به گزارش تابناک کردستان، «عزت‌الله یوسفیان ملا» نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ آمل و لاریجان در ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین اظهار داشت: از زمان شروع تبلیغات دکتر پزشکیان سریعاً ستاد‌های اصولگرایان معتدل وی در کشور (ساپ) با حکم آقای پزشکیان تشکیل شد.

وی با بیان اینکه سریعا چارت سازمانی ستاد مرکزی ترسیم و شروع فعالیت کرد، گفت: در همان هفته اول به جهت استقبال چشمگیر استان‌ها از دکتر پزشکیان به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ستاد‌های مرکزی اصولگرایان معتدل دکتر پزشکیان (ساپ) در ۳۱ استان آغاز به کار کرد.

معاون سابق آموزش و تحقیقات قوه قضائیه تأکید کرد: در برخی استان‌ها ستاد‌های مردمی اصولگرایان معتدل در کنار ستاد‌های مرکزی اصولگرایان مستقل تشکیل و در تعامل با همدیگر با قدرت تمام به فعالیت می‌پردازند.

یوسفیان ملا افزود: تاکنون در بیش از ۹۴ شهرستان ستاد‌های ساپ تشکیل و به فعالیت مشغول هستند و در لحظه به تعداد این ستاد‌ها افزوده می‌شود.

وی گفت: پیش بینی می‌شود با توجه به موج عظیم حمایت از دکتر مسعود پزشکیان فرجام انتخابات در همان دور اول به نفع وی ختم شود. ۴۶

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار