مشارکت سلامت و امنیت شعار انتخاباتی سپاه است

جانشین فرمانده سپاه لرستان گفت:قوی بودن مسیر همیشگی ماخواهدبود و در طول تاریخ خوانده ایم کشور‌های ضعیف نامی از آن‌ها برده نخواهدشد.
کد خبر: ۱۱۷۲۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۲ 25 June 2024

به گزارش تابناک لرستان و به نقل از خبرآنلاین، سردار محمد علیپور در همایش تبیین اقشار تخصصی بسیج استان با موضوع انتخابات ریاست جمهوری گفت:اگر می‌خواهیم در دنیا قوی باشیم باید یک رییس‌جمهور در تراز انقلاب و ولایی را انتخاب کنیم.

وی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون غرب گرا‌ها هیچ کاری در راستای منافع انقلاب انجام ندادند، اما در گفتمان انقلاب اسلامی هر رییس‌جمهوری را که مردم انتخاب کنند در کنار آنان خواهیم ماند.

جانشین فرمانده سپاه لرستان افزود: مقام معظم رهبری معتقد است انتخابات مظهر خودباوری مردم باوری و خداباوری است و کشور را از چالش‌ها نجات می‌دهد.

وی ولایت مداری و اعتقاد باوری و قلبی به، ولی فقیه را از ویژگی‌های یک کاندید اصلح برشمرد و افزود: رئیس جمهور منتخب باید در عمل تابع ولایت بوده و قدرت کنترل مسائل کشور را داشته باشد.

سردار علیپور بیان کرد: از هیچ نامزدی حمایت نخواهیم کرد و سخنی نخواهیم گفت و مشارکت، سلامت و امنیت شعار انتخاباتی ماست و نمی‌خواهیم پس از آن اعتراضاتی بوجود آید.

وی یادآور شد: اولین ویژگی رییس‌جمهور ولایتمداری است و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری بحث انتخابات از دو بعد مهم مشارکت مردمی گسترده و انتخاب یک فرد انقلابی و شایسته مطرح است؛ مشارکت بالاتر پشتوانه‌ای مهم برای رئیس جمهور آینده خواهد بود.

علیپور اظهار کرد: تمامی احزاب، جریان‌ها، گرو‌ها و افرادی که در دل در گرو پیشرفت، آبادانی و تعالی ایران اسلامی دارند باید برای دعوت مردم به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی تلاش کنند.

دشمن تلاش میکند قدرت و پیشرفت‌های به دست آمده و این فضای خوب را تیرو تار نشان دهد. مشارکت در انتخابات ضمانت دولتی قوی است که انشالله مردم لرستان با مشارکت بالا حضور خواهند یافت.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار