پس از اخذ رای به افراد پیامک ثبت رای ارسال شود

رییس ستاد دکتر پزشکیان در استان قزوین گفت: برای صیانت از آرا پیشنهاد دادیم پس از اخذ رای به افراد پیامک زده شود که رای شما ثبت شد.
کد خبر: ۱۱۷۲۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۷ 25 June 2024

به گزارش ابناک قزوین و به نقل از خبرآنلاین؛ محمد علیخانی، رییس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان قزوین در نشست خبری با رسانه‌ها که در سالن جلسات خبرگزاری مهر برگزار شد، گفت: با تایید صلاحیت آقای پزشکیان روزنه و امیدی در دل جامعه ایجاد شد تا مردم مجددا پای صحنه بیایند که اگر مشارکت بالا باشد انتخابات به نفع مردم و جبهه اصلاحات خواهد بود.

علیخانی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با روند برگزاری انتخابات و عملکرد هیات‌های اجرایی گفت: برای صیانت از آرا و جلوگیری از شائبه‌هایی که در انتخابات قبلی پیش آمده بود به تهران و وزارت کشور پیشنهاد دادیم که پس از اخذ رای از رای دهندگان پیامکی برای آن‌ها ارسال شود که رای شما ثبت شد تا جلوی هرگونه شائبه‌ای در رابطه با ادعا‌های مطرح شده در مورد رای دادن با کدملی‌ها گرفته شود.

وی افزود: در انتخابات گذشته شاهد بودیم که ادعا‌های اثبات نشده زیادی در مورد رای دادن با کدملی مطرح شده بود و در فضای مجازی منتشر شده بود که با این ترفند جلوی اینگونه اخبار منفی گرفته می‌شود.

علیخانی ادامه داد: برای حضور نماینده کاندیدا‌ها در صندوق‌ها همکاری خوبی صورت گرفته به طور کلی وزارت کشور تعامل خوبی دارد و مشخص است که اصلا قصدی برای دخالت در رای گیری و نتایج انتخابات وجود ندارد، اما برخی افراد سطح پایین در هیات‌های اجرایی موضع گیری‌هایی می‌کنند که ما گزارش آن را به مراجع ذیصلاح می‌دهیم.

رییس ستاد دکتر پزشکیان در استان قزوین اظهارکرد: برخی از عوامل اجرایی و افراد مسئولیت دار در فضای مجازی موضع گیری‌هایی به نفع یک کاندیدای خاص و علیه کاندیدای دیگری می‌کنند که قانونا و شرعا درست نیست و باید افراد مسئول بی طرف باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار