حجت الاسلام محمودی:

نایب رئیس مجلس سخنران مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از سخنرانی حاجی بابایی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر و گرامیداشت حادثه ششم تیرماه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۷۲۱
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۶ 25 June 2024

به گزارش تابناک تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی در این رابطه اظهار کرد: هفته افشای حقوق بشر آمریکایی یاد آور جنایات آمریکایی‌ها و عوامل مزدورشان بر علیه ملت و انقلاب اسلامی است که یکی از آن جنایات فراموش نشدنی فاجعه دردناک هفتم تیر ماه است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به حوادث تلخ در این هفته گفت: مراسم بزرگداشت شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و ۷۲ یار وفادارش فردا چهارشنبه ۶ تیرماه ساعت ۹:۳۰ صبح در قتلگاه این شهدا در سرچشمه تهران برگزار خواهد شد و در این مراسم حاجی بابایی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

وی همچنین سالروز سوءقصد به مقام معظم رهبری در ششم تیرماه در مسجد ابوذر تهران را مورد اشاره قرار داد و افزود: مراسم ویژه ای به همین مناسبت روز چهارشنبه ششم تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد ابوذر تهران در منطقه ۱۷ برگزار خواهد شد.

محمودی از مردم انقلابی تهران دعوت کرد با حضور خود در این مراسم و برنامه‌ها یاد شهدای هفتم تیرماه را گرامی دارند و جنایات آمریکا و منافقین را محکوم کنند.

منبع/مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار