امام جمعه ایلام؛

غدیر امروز باید در جهان احیا شود / انقلاب اسلامی فصل بیداری را برای جامعه بشری ترسیم کرده است

امام جمعه ایلام گفت : غدیر امروز باید در جهان احیا شود، امروز دنیا تشنه عدالت گستری است، با معرفی عید غدیر خم، امام علی(ع) و ولایت امام معصوم(ع)، می توانیم ظهور را به دنیا معرفی کنیم.
کد خبر: ۱۱۷۲۷۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲ 25 June 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در جشن بزرگ عید سعید غدیر خُم در شهرستان آبدانان بیان کرد : روز عید سعید غدیر، روزی است که دین و نعمت خدا بر بشر کامل و اسلام به عنوان دین کامل به جهان معرفی شد.

وی افزود :  بعد از واقعه غدیر، خواص طرفدار حق سکوت کردند و خواص طرفدار باطل و کسانی که عدل امام علی(ع) را بر نمی تافتند و مانع زیاده خواهی آنان بود، جریان امامت و ولایت خدایی را تغییر دادند و علی(ع)، عدالت و قرآن کریم را خانه نشین کردند.

امام جمعه ایلام ادامه داد : امروز به برکت انقلاب اسلامی، امید در دل مظلومان، آزادیخواهان و مسلمانان جهان روشنی یافته و جبهه مقاومت در برابر ستم و ظلم جهانی و رژیم غاصب اسرائیل و حامیان آن ایستاده است.

وی یادآور شد : اربعین حسینی، فصل بیداری و آگاهی بخشی است، از برکت انقلاب اسلامی اربعین، رونق دیگری پیدا کرده امروز مشتاقان اربعین و مسلمانان جهان از سراسر دنیا به کربلا می آیند و این جمعیت ده ها میلیونی، دنیا را به خود متوجه کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار مطرح کرد : انقلاب اسلامی ایران، نوری از انوار عید غدیر و عاشورای امام حسین(ع) است، فرهنگ بیدارگر اربعین حسینی(ع) و هدایت‌های الهی مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی ایران بعنوان ام القرای جهان اسلام را به تکیه گاهی مطمئن و امید آفرین برای محرومین و مستضعفین و مسلمانان جهان تبدیل کرده است.

وی گفت : به حول و قوه الهی مردم متعهد و وطن دوست ایران بزرگ در روز هشتم تیرماه با انداختن رای خود به صندوق و انتخاب رئیس جمهوری متدین، متخصص، خادم و انقلابی، دین خود را به خون پاک شهدا و ایثارگران و به خصوص رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت ادا خواهند کرد./ع

 

بیشتر بخوانید : 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار