در کافه کارآفرینی مطرح شد: بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی برای جذب ایده های نو در حوزه گردشگری

رحیم سرهنگی گفت: ظرفیت‌های بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش این امکان را فراهم کرده است تا با جذب ایده‌های نو، مسیر رونق گردشگری را تسریع و تسهیل کنیم.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۶ 25 June 2024

به گزارش تابناک جزیره، سومین جلسه از سلسله نشست‌های مدیرعامل و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان و سرپرست معاونت عمران و امور زیربنایی با تعدادی از سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی با عنوان “کافه کارآفرینی” جزیره کیش یکشنبه ۳ تیر در هتل اکسلسیور برگزار شد.

رحیم سرهنگی در این نشست پیش نیاز توسعه گردشگری کیش را توسعه همه جانبه و متوازن و فراهم کردن زیرساخت‌ها با اجرای برنامه‌های نوآورانه عنوان کرد و افزود: فصل کم فروغ گردشگری کیش در تابستان، فرصت مناسبی برای تمامی مراکز گردشگری کیش است تا در زمینه بازسازی و تجهیز مجموعه، آموزش کارکنان و اصلاح و ارتقاء خدمات رسانی به گردشگران اهتمام ورزند.

وی این جلسات را متفاوت از نشست‌های رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران جزیره کیش عنوان کرد و گفت: کافه کارآفرینی مکان مناسبی برای خلق نوآوری است که می‌تواند جزیره کیش را به بستری مناسب برای رشد ایده‌های نوآورانه در ارائه خدمات خلاقانه گردشگری تبدیل کند.

"سرهنگی" بر نقش تاثیرگذار بخش خصوصی کیش در ارائه و اجرای ایده‌های خلاقانه در راستای رونق کیش تاکید کرد و گفت: در فصل کم فروغ گردشگری کیش، استفاده بهینه از زیرساخت‌های ورزشی و تفریحات دریایی، منجر به توسعه گردشگری، مثبت شدن تراز اقتصادی، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی کیشوندان می‌شود.

وی ادر بخش دیگری از سخنان خود ظهار داشت: برای این که کیش توسعه یافته داشته باشیم نیازمند مدارس با کیفیت هستیم و سرمایه گذاران خواهان تحقق این مهم هستند و برای تحقق این مهم لازم است با جذب معلمان و دبیران خبره و تامین نیاز‌های رفاهی و معیشتی آنان، کمک کنیم این اتفاق بیافتد و در این میان نیازمند نقش آفرینی بخش خصوصی نیز هستیم.

بر اساس این گزارش، در این نشست چگونگی مشارکت بخش خصوصی در رونق گردشگری کیش مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش نیز پیشنهاداتی در جهت پیشبرد پروژه‌ها و کسب و کار‌ها ارائه کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار