استفاده از فضای مجازی در بصیرت افزایی جامعه

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید با تمام ظرفیت تبیین کرد، با تبیین چهره به چهره و دلسوزانه، شبهه‌زدایی و استفاده از فضای مجازی بصیرت افزایی در جامعه صورت گیرد.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۴ 24 June 2024

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، غلامعلی حیدری ۴ تیرماه در نشست قرارگاه تبیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان استکی و بهشتی اظهار کرد: راهبرد اصلی این قرارگاه فرمایشات مقام معظم رهبری است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص ممنوعیت دو قطبی‌سازی در جامعه، تاکید جدی بر موضوع حجاب و عفاف به عنوان یک امر دینی و واجب، توجه به خدمات شهید رئیسی و موضوع جهاد تبیین، گفت: دشمن تلاش می‌کند در فضای انتخابات گسل‌های اجتماعی و مذهبی را فعال و با دو قطبی‌سازی شکاف بین مذاهب و قومیت‌ها را متشنج کند.

وی با بیان اینکه دشمن قصد دارد تحرکات صنفی و تجمعات را برای ایجاد فضای دوقطبی در جامعه فعال کند، افزود: هتک حرمت و تخریب چهره شهید رئیسی از برنامه‌های اصلی دشمن است.

حیدری با اشاره به اینکه لازم است افراد با بصیرت محور عملکرد خود را طبق فرمایشات مقام رهبری پیش بگیرند، عنوان کرد: باید با تمام ظرفیت تبیین کرد، با تبیین چهره به چهره و دلسوزانه، شبهه‌زدایی و استفاده از فضای مجازی بصیرت افزایی در جامعه صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه نباید به خاطر رای گرفتن مبانی و اعتقادات دینی زیر سوال برود، تصریح کرد: دشمن قصد دارد جنایات رژیم صهیونیستی را به داخل ایران انحراف دهد، چراکه عملکرد شهید رئیسی خاری بر چشم دشمن و ضدانقلاب شده است.

وی ادامه داد: شهید رئیسی مدیری کارآمد و در تراز انقلاب اسلامی بود و لازم است خدمات ایشان را با برقراری چله خدمت، چله تبیین، شورا‌های اداری و... برجسته کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مراسم چهلم این مرد بزرگ به بهترین نحو در استان انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: در سراسر استان مراسمات با شکوهی در بزرگداشت یاد و خاطره این عزیز برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار