احتمال بارش خفیف و پراکنده در بخش‌هایی از چهارمحال و بختیاری انتظار می‌رود

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: احتمال بارش خفیف و پراکنده به صورت قطره‌ای در بخش‌هایی از نواز شمالی استان به خصوص مناطق کوهرنگ، فارسان، بن، سامان و شهرکرد برای امروز وجود دارد.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۵۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۲ 24 June 2024

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، معصومه نوروزی با اشاره به صدور هشدار سطح زرد هواشناسی برای استان، اظهار کرد: برای امروز و فردا وزش باد نسبتاً شدید تا شدید برای استان انتظار می‌رود، البته برای روز چهارشنبه شرایط اندکی پایدارتر خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری افزود: وزش باد امروز و روز سه‌شنبه می‌تواند مخاطره‌آمیز باشد باتوجه به نصب بنر و موکب‌ها توصیه شده به منظور جلوگیری از سقوط نسبت به مستحکم کردن آن‌ها اقدام شود.

نوروزی بیان کرد: احتمال بارش خفیف و پراکنده به صورت قطره‌ای در بخش‌هایی از نوار شمالی استان به خصوص مناطق کوهرنگ، فارسان، بن، سامان و شهرکرد برای امروز وجود دارد، همچنین باتوجه به وزش باد شدید تا نسبتاً شدید در استان شرایط برای انتقال گرد و غبار وجود دارد و در مناطقی که سطح خاک خشک و فاقد پوشش گیاهی است می‌تواند منشا گرد و خاک باشد.

وی خاطرنشان کرد: دمای هوا برای فردا و صبح روز چهارشنبه اندکی کاهشی و برای روز‌های پنجشنبه و جمعه افزایش نسبی دمای هوا انتظار می‌رود، صبح امروز بلداجی با ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خنک‌ترین ایستگاه استان، شهرکرد با ۱۱ درجه خنک‌ترین مرکز استان کشور و بازفت با ۳۸ درجه گرم‌ترین نقطه استان بود.
/ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار