ثبت دو حدنصاب استانی رشته دو و میدانی توسط ورزشکاران مشهدی

رییس هیات ورزش‌های همگانی منطقه آزاد کیش از ثبت دو حدنصاب استانی رشته دو و میدانی در کیش برای اولین بار خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۳ 24 June 2024

به گزارش تابناک رضوی، عباس کاوسی با بیان این مطلب اظهار کرد: برای نخستین بار دو حدنصاب استانی رشته دو و میدانی در مسافت های ده و  سی کیلومتر با روش معکوس در آب و هوای گرم و شرجی کیش به ثبت رسید.

وی افزود: دو ورزشکار مشهدی رشته دوومیدانی با شعار خلیج  همیشه فارس و با هدف ترویج ورزش همگانی این دو حدنصاب را ثبت کردند.
کاووسی خاطرنشان کرد: امیر حسین وحدت پرست مسافت ده کیلومتر را با وزنه ده کیلوگرمی و با حالت معکوس دویدن در مدت یک ساعت و سی و شش دقیقه برای نخستین بار در مرحله استانی این حد نصاب را در کیش ثبت کرد.
امیر حسین وحدت پس از ثبت این حدنصاب، گفت: بیش از یکسال برنامه‌ریزی و تلاش کردم و با توجه به شرایط آب و هوایی کیش هر روز ساعت‌ها تمرین می‌کردم تا بتوانم این حدنصاب را ثبت کنم.
مرتضی میانتویی دیگر ورزشکار دونده نیز مسافت سی کیلومتر را معکوس در مدت چهار ساعت و چهل و نه دقیقه دوید و برای نخستین بار در مرحله استانی این حد نصاب را در کیش ثبت کرد.
مرتضی میانتویی هم گفت: در حدود یکسال تمرینات منظمی داشتم و خوشحالم که تلاش هایم نتیجه داد و توانستم با هدف توسعه ورزش همگانی در کنار خلیج همیشه فارس این حدنصاب را ثبت کنم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار