ارزش هر رای همانند نتیجه عملیات وعده صادق برای اقتدار انقلاب است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ارزش هر رای در صندوق برای اقتدار و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی همانند عملیات وعده صادق است.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۲۵
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۹ 24 June 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سردار سرتیپ پاسدار مرتضی عمومهدی روز دوشنبه در شورای اداری شهرستان ساوه با اشاره به اینکه چند روز باقی مانده تا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری زمانی طلایی و حائز اهمیت برای پیگیری جهاد تبیین در خصوص این حماسه سیاسی است، افزود: انتخاب یک مسوول و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران ۲ روی سکه انتخابات در این نظام است.

وی اضافه کرد: مردم با حضور خود در تمام انتخابات در اولین گام یک رییس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و عضو شورای اسلامی شهر و روستا را به عنوان نمایندگان خود در امور مختلف را انتخاب می‌کنند اما در بُعدی دیگر با حضور خود در مسیر تقویت تحقق آرمان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی گام بر می‌دارند.

عمومهدی یادآور شد: روی دوم این مشارکت بیش از آنکه مورد توجه عوامل داخلی باشد در کانون توجه جامعه بین المللی قرار دارد به گونه این هر رای در صندوق برابر با انجام عملیات‌هایی همانند وعده صادق است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از اولین روز شکل گیری خود منافع استکبار را نه تنها در داخل کشور به خطر انداخت بلکه به خاطر صدور آن به دیگر کشورهای منطقه باعث شد که دشمنان از همان ابتدای انقلاب تاکنون دسیسه‌های مختلفی را بر علیه این انقلاب برنامه‌ریزی کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه همواره انتخابات یکی از کانون‌های توجه دشمنان در این راستا است، بیان کرد: لازم است مردم برای پیش برد بهتر آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهیدان، در هشتم تیر ماه نیز از حقی که حاکمیت و جمهوری اسلامی در اختیار آنها قرار داده است استفاده و منتخب خود را بر اساس شاخص های نامزد اصلح انتخاب کنند.

عمومهدی گفت: همه کارگزاران و دست اندارکاران نظام و دولت نیز به دور از موضع گیری له یا علیه یک نامزدی باید در مسیر تبیین انتخاب اصلح گام برداشته و دیگران را برای حضور در این حماسه تشویق کنند.

وی یادآور شد: وقوع اتفاقاتی همچون انجام عملیات طوفان الاقصی توسط گروه حماس با حمایت و پشتیبانی معنوی جمهوری اسلامی، عملیات وعده صادق و شهادت شهید آیت الله رئیسی و یاران وی جایگاه ایران اسلامی در دنیا را بیش از گذشته مستحکم کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در خصوص اهمیت شهادت آیت الله رئیسی هم بیان کرد: بدون شک این اتفاق در هر کشوری به وقوع می‌پیوست آن کشور با مشکلاتی مواجه می‌شد اما به برکت رهبری رهبر معظم انقلاب و پیش بینی‌های قانون اساسی جمهوری اسلامی خللی در مدیریت کشور ایجاد نشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار