شکست تابوی محبوبیت ظریف از کاشان کلید خورد

همشهریان ظریف با شعار دروغگو، وطن فروش و مرگ بر منافق این نادیپلمات را بدرقه کردند.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۹۹
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۹ 24 June 2024

تابناک خوزستان: روز شنبه دوم تیرماه ۱۴۰۳، ظریف در ستاد شهرستان کاشان دکتر پزشکیان به سخنرانی پرداخت. حجم خشم و عصبانیت ظریف در این جلسه سخنرانی، از عدم همراهی مردم، ایشان را به فحاشی به مردم دارالمومنین کاشان واداشت.

در این‌ میان، ظریف با توهین به نماینده سابق کاشان تحت عنوان اینکه روزگار او را در مجلس سیاه کرده‌ است، اقدام به نشر اکاذیب و اتهامات بی‌ اساس نمود تا خشم خود را از اقدامات جریان انقلاب در مجلس شورای اسلامی در مقابل زیاده خواهی ها و خیانت هایش را بیشتر نشان دهد. اما با وجود عربده کشی های زیاد او، مردم دارالمومنین شهرستان کاشان با شعارهای دروغ گو، وطن‌ فروش و مرگ بر منافق از او استقبال نمودند.

صحبت های ساختارشکنانه ظریف در این سخنرانی، نشان دهنده ناشکیبایی این نادیپلمات است که حل همه مشکلات کشور را به برجام گره زده بود و البته برای اجرای این سند خیانت برجام، ۱۰۰ سکه نیز دریافت نمود.

ظریف تابوی زیبای عقل گرایی و ماسک لبخند غربی را بالاخره کنار زد و واقعیت خود را نشان داد که او بر خلاف آیه “اشداء علی الکفار رحماء بینهم”، با دشمنان با لبخند و با مردم ایران با خشونت رفتار می کند.

دروغ گویی رایج ترین رفتار او با مردم ایران است، همان‌طور که دوستان قدیم آمریکانشین او این روزها به آن اذعان کرده‌اند و فقط می توان یک جمله گفت، اینکه ظریف، چهره خود را به مردم ایران نشان داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار