نظارت ۷۸ بازرس بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام و رئیس هیئت بازرسی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان ایلام گفت: ۶۳۳ شعبه اخذ رأی در استان ایلام تعیین شده که به ازای هر ۱۰ شعبه یک بازرس و در هر شهرستان یک نفر به عنوان رئیس هیئت بازرسی شهرستان تعیین می‌شود.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲ 24 June 2024

به گزارش تابناک ایلام ؛ سعید هژبری در جلسه وبیناری ستاد بازرسی انتخابات وزارت کشور، عنوان کرد: ۶۳۳ شعبه اخذ رأی در استان ایلام تعیین شده که به ازای هر ۱۰ شعبه یک بازرس و در هر شهرستان یک نفر به عنوان رئیس هیئت بازرسی شهرستان تعیین می‌شود.

وی افزود: در استان ایلام ۳ نفر بعنوان رئیس، دبیر و دبیرخانه عضویت دارند و بطور کلی ۷۸ نفر در استان نسبت به انجام بازرسی انتخابات اقدام می‌کنند.

معاون عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه بازرسی صحیح بر فرآیند انتخابات موجب افزایش اعتماد عمومی مردم خواهد شد، تأکید کرد: مهم‌ترین وظیفه ما تأمین سلامت انتخابات است و در این راستا با جدیت اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی ما هستند، خاطرنشان کرد: بازرسان در انتخابات ریاست جمهوری نباید جانبداری داشته باشند و همانگونه که دولت شهید رئیسی یک دولت اخلاق مدار بود نباید اجازه دهیم کسی بتواند اعتماد مردم را خدشه‌دار کند.

هژبری ضمن تأکید بر اشراف بازرسان نسبت به فرایند انتخابات، گفت: صیانت از آرای مردم، بی‌طرفی و عدالت محوری در بازرسی انتخابات وظیفه خطیر ماست و نقش مهمی در مشارکت‌های بعدی خواهد داشت.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان ایلام یادآور شد: مردم استان ایلام در همه صحنه‌های انقلاب حضور موثر دارند و با آگاهی سیاسی بالایی که دارند قطعاً در انتخابات حضور پررنگی خواهند داشت و ما به عنوان بازرسان باید بتوانیم از رأی آن‌ها صیانت کنیم./م

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار