۶۰ درصد کلاس‌اولی‌های کرمانشاه در مدارس ثبت‌نام شدند

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ثبت‌نام حدود ۶۰ درصد نوآموزان کلاس‌اولی استان در مدارس خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۴۹
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۸ 24 June 2024

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا، زهرا نجار اظهار کرد: از خانواده‌هایی که نوآموز کلاس‌اولی دارند و هنوز برای ثبت‌نام او در مدارس اقدام نکرده‌اند، انتظار داریم هرچه سریع‌تر کار ثبت‌نام نوآموزان کلاس‌اولی را در مدارس انجام دهند.

نجار با بیان اینکه کار ثبت‌نام نوآموزان کلاس اولی در مدارس استان از اردیبهشت ماه شروع شده و تا دهم تیر ماه ادامه دارد، افزود: خانواده‌هایی که نوآموز کلاس‌اولی دارند باید تا دهم تیر برای ثبت نام فرزندانشان از طریق سامانه الکترونیکی my.medu.ir اقدام کرده و بعد از انجام فرآیند پیش‌ثبت‌نام، ظرف ۴۸ ساعت برای تکمیل مدارک و نهایی‌شدن ثبت‌نام به مدرسه‌ای که انتخاب کرده‌اند، مراجعه کنند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه یادآور شد: ثبت‌نام نوآموزان کلاس اولی در مدارس منوط به انجام سنجش سلامت است و همه نوآموزان کلاس اولی باید از نظر سلامت سنجش شده باشند تا در مدارس ثبت‌نام شوند.

نجار گفت: برآورد می‌شود مهر ماه امسال ۳۱ هزار نوآموز کلاس اولی راهی مدارس استان کرمانشاه شوند.

نجار اضافه کرد: ثبت‌نام میان‌پایه‌ها در مدارس به صورت خودبخود انجام می‌شود و نیازی به مراجعه والدین به مدرسه برای ثبت‌نام نیست.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار