این خانم خوشبخت‌ترین کارمند جهان شد

این فرد خوشبخت‌ترین و در عین حال عجیب‌ترین کارمند در جهان است که خواندن ماجرای او باعث تعجب کاربران شده است.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۵ 25 June 2024
 
یک زن فرانسوی غول مخابراتی Orange را به دلیل "آزار و اذیت اخلاقی و تبعیض در محل کار" به دادگاه کشاند و این شرکت را متهم کرد که به مدت 20 سال بدون اینکه به او کار و وظیفه ای بدهد به او حقوق پرداخت کرده است.
 
خانم لورنس در سال 1993 قبل از اینکه شرکت توسط Orange تصاحب شود به عنوان یک کارمند دولتی توسط France Telecom استخدام شد. کارفرمای اصلی او می‌دانست که او از بدو تولد از صرع رنج می‌برد، و به او موقعیتی را پیشنهاد داد که با شرایط پزشکی او سازگار باشد.
 
او تا سال 2002 به عنوان منشی و در بخش منابع انسانی کار کرد تا اینکه درخواست کرد به منطقه دیگری از فرانسه منتقل شود. با درخواست او موافقت شد، اما محل کار جدید او با نیازهایش سازگار نبود و گزارش پزشکی کار تایید کرد که این موقعیت برای او مناسب نیست با وجود این، کارفرما نتوانست هیچ تغییری در شغل خود ایجاد کند و ترجیح داد بجای تغییر موقعیت شغلی این زن، حقوق کامل را به مدت 20 سال به او پرداخت کند، بدون اینکه کاری به وی محول شود.
 
بعد از انتشار این خبر، بسیاری از کاربران او را خوشبحالترین کارمند جهان خطاب کردند و از اینکه بدلیل دریافت حقوق بدون انجام کار خاصی ناراحت است، تعجب کردند. درست است که مخاطبان با نگاه طنز به این مسئله نگاه کرده و شاید بسیاری از آنها دوست داشتند، درست مثل خانم لورنس سالها بدون انجام کاری حقوق دریافت کنند و در محلکار فقط مشغول استراحت باشند، ولی نظر او با دیگران متفاوت است و بدلیل اینکه کارفرما او را نادیده گرفته و به توانایی هایش اهمیتی قائل نشده بود، از این مسئله شاکی است.
 
حالا بعد از گذشت تمام آن سالها، این زن بدلیل نادیده گرفته شدن در محل کار از کارفرمای خود شکایت کرده و از دادگاه درخواست رسیدگی جدی به این پرونده را دارد.

 

پارسینه

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار