با ورود دستگاه قضایی مازندران

محل انباشت زباله بهشهر پس از 60 سال ساماندهی شد

کد خبر: ۱۱۷۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۷ 24 June 2024

به گزارش تابناک مازندران ، با ورود دستگاه قضایی مازندران؛ محل انباشت زباله بهشهر پس از 60 سال ساماندهی شد

با دستور ویژه و بازدید میدانی رئیس کل دادگستری مازندران، منطقه انباشت زباله بهشهر معروف به آشغال تپه در راستای حفظ حقوق عامه، پس از 60 سال تعیین تکلیف و ساماندهی شد.
بر اساس گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران، عباس پوریانی در بازدید از مرکز انباشت زباله بهشهر، اظهار کرد: قریب به 60 سال زباله و پسماند بهشهر در ورودی منطقه تفریحی گردشگری عباس آباد دپو شده که این مساله نارضایتی و گله مندی مردم این شهرستان را موجب و اعتراضات بسیاری را به دنبال داشته است.
رئیس کل دادگستری مازندران ادامه داد: در کنار مکان انباشت زباله، یک بیمارستان نیز احداث شده که وضعیت نامناسب این منطقه اعتراضات همیشگی مدیریت، پرسنل و مراجعه کنندگان بیمارستان را موجب شده است.
پوریانی با اشاره به ورود دادگستری مازندران به مساله مذکور در راستای نقض حقوق عامه، تصریح کرد: با توجه به مطالبه مردم شهر بهشهر جهت تعیین تکلیف موضوع، با تاکید ویژه به رئیس حوزه قضایی و دادستان بهشهر، دستورات لازم جهت جلوگیری از دپوی زباله در این منطقه صادر و از این اتفاق جلوگیری شده که موجب رضایت مردم منطقه شده است.
رئیس کل دادگستری مازندران تاکید کرد: با توجه به ورود دستگاه قضایی استان از دپوی زباله در این مکان جلوگیری شده و قطعاً در صورت مشاهده هرگونه زباله در این مکان، با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
پوریانی در خاتمه گفت: ان شاء الله طبق صحبت انجام شده با شهردار بهشهر این مکان که از موقعیت جغرافیایی بسیار زیبایی برخوردار است جهت رفاه حال شهروندان به پارک تبدیل خواهد شد. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار