تشکیل ۱۳ اتحادیه کشاورزی در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون ۱۳ اتحادیه‌ کشاورزی در استان تشکیل شده است و برای تشکیل اتاق اصناف کشاورزی در هر شهرستان نیاز به ۲ اتحادیه است.
کد خبر: ۱۱۷۲۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸ 23 June 2024

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، آئین افتتاحیه اتاق اصناف کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، مدیرکل تعاون روستایی استان، معاونین و مدیران بخش کشاورزی و اعضای هیئت مدیره اتحادیه‌های مرکز استان برگزار شد

حسین برزگر در آئین افتتاحیه اتاق اصناف کشاورزی استان با تأکید بر اینکه اعطای پروانه کشاورزی به کشاورزان یک امر حائز اهمیت است، اظهار کرد: تشکیل اتاق اصناف کشاورزی مصوبه هیات وزیران است که از زمستان سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.

رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تاکنون 13 اتحادیه‌ کشاورزی در استان تشکیل شده است و برای تشکیل اتاق اصناف کشاورزی در هر شهرستان نیاز به 2 اتحادیه است.

وی با اشاره به اینکه اتحادیه‌های جدیدی که تشکیل می‌شود باید با اتحادیه‌های قدیمی تعیین تکلیف شوند، گفت: این مسئله باید به سرعت انجام شود.

برزگر عنوان کرد: اتاق اصناف کشاورزی چهارمحال و بختیاری نیاز به حمایت دارد و باید در تصمیم‌سازی‌ها دیده شود و باید در کارگروه‌ها و شوراهای مرتبط استان دعوت شوند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه اتاق اصناف کشاورزی می‌تواند مطالبات این قشر را پیگیری کند، گفت: بخش خصوصی زبان گویای فعالان این حوزه است.

وی تأکید کرد: باید تلاش کنیم تا هرچه سریعتر پروانه‌‌های بخش کشاورزی صادر شود و در گام اول باید برنامه‌ریزی برای رسیدن به 15 هزار پروانه کسب کشاورزی صورت بگیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار