ورود سامانه بارشی به اردبیل

از بامداد فردا (جمعه اول تیر) تا اواسط هفته آینده با ورود سامانه بارشی به منطقه، علاوه بر تداوم وزش باد خزری گاهی با سرعت تند، آسمان استان نیمه ابری تا ابری خواهد بود.
کد خبر: ۱۱۷۲۰۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۵ 20 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، بر اساس اعلام هواشناسی اردبیل، طی امروز (پنجشنبه ۳۱ خرداد) آسمان استان غالباً صاف همراه با وزش باد بوده و در مناطق گرمسیری استان هوای گرم حاکم است. البته در ساعات عصر تا اوایل شب تنها در مناطق کوهستانی ضمن رشد ابر‌های همرفتی، رگبار و رعدوبرق پراکنده نیز احتمال می‌رود.

اما پیرو هشدار صادره (سطح زرد - شماره ۱۱) از بامداد فردا (جمعه ۱ تیر) تا اواسط هفته آینده با ورود سامانه بارشی به منطقه، علاوه بر تداوم وزش باد خزری گاهی با سرعت تند، آسمان استان نیمه ابری تا ابری بوده و در بعضی ساعات شبانه روز در مناطقی از استان بارش باران گاهی به صورت رگبار و رعدوبرق (و در مناطق مستعد همراه با تگرگ) پیش بینی می‌شود.

با توجه به همراهی ناپایداری‌های فصلی و محلی همزمان با فعالیت سامانه بارشی، در مناطقی از استان میزان بارش قابل توجه خواهد بود؛ لذا رعایت توصیه‌های هواشناسی، لزوم تدابیر پیشگیرانه تاکید می‌شود.

همچنین از فردا دمای هوا در اغلب مناطق استان نسبت به امروز چند درجه‌ای کاهش یافته؛ به طوری که در اوایل هفته آینده هوای نسبتاً خنکی در سطح استان بویژه در نوار شرقی و مناطق مرکزی انتظار می‌رود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار