رقابت بیش از ۱۳ هزار دانش‌آموز خوزستانی در آزمون پایه هفتم استعدادهای درخشان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از رقابت بیش از ۱۳ هزار و ۲۷۶ دانش‌آموز خوزستانی در آزمون پایه هفتم استعدادهای درخشان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۰۵۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹ 20 June 2024

تابناک خوزستان: عبدالله حبیبی امروز (۳۱ خردادماه) در حاشیه بازدید از حوزه‌های امتحانی آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان در اهواز  اظهار کرد: آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان استان خوزستان صبح امروز و با حضور ۱۳ هزار و ۲۷۶ داوطلب و به صورت  همزمان با سراسر کشور و در ۸۰ حوزه در سطح استان برگزار شد.

وی با تاکید بر ضرورت و اهمیت مدارس استعدادهای درخشان در استان خوزستان، خاطرنشان کرد: ارتقای شاخص کیفی این مدارس در قالب اجرای طرح‌های کیفیت‌بخشی، استفاده از ظرفیت دبیران باتجربه و همچنین استفاده از ظرفیت این مدارس برای کمک به سایر مدارس دولت در حوزه کیفیت‌بخشی از جمله برنامه‌های مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان در این خصوص است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برگزاری آزمون‌های ورودی یکی از اقدامات مهم و تعیین‌کننده در آموزش و پرورش است زیرا این آزمون‌ها نقش مهمی در انتخاب دانش‌آموزان توانمند و خلاق و کوشا برای تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان ایفا می‌کنند و بر این اساس باید از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری این آزمون‌ها به بهترین شکل بهره گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار