خدمت_ادامه_دارد

دستور دکتر مخبر به استاندار گیلان درباره آتش سوزی بیمارستان رشت

کد خبر: ۱۱۷۱۸۵۲
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۱ 19 June 2024

به گزارش تابناک گیلان دکتر محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری طی تماس تلفنی با استاندار گیلان، دستورات لازم را جهت بررسی دقیق ابعاد حادثه و ایمنی بیمارستان قائم (عج) رشت صادر کرد.

▪️دکتر محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری و همچنین دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در چند نوبت با استاندار برای پیگیری و تسریع روند رسیدگی به مصدومان، ایمنی بیمارستان و نیز بررسی ابعاد و علل حادثه، تماس حاصل کردند.

▪️ سرپرست ریاست جمهوری و وزیر کشور همچنین درگذشت تعدادی از هموطنان در حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم (عج) رشت را تسلیت گفتند و بر پیگیری های استاندار گیلان درباره روند و علت حریق تاکید کردند.

▪️نماینده عالی دولت در گیلان نیز در این تماس های تلفنی ضمن ارائه گزارش از حضور میدانی خود در محل حادثه و همچنین بیمارستان های محل انتقال بیماران بیمارستان قائم (عج) و قدردانی از پیگیری های دکتر مخبر و دکتر وحیدی، گفت: از بدو وقوع حادثه، قرارگاه عملیاتی انتقال، بستری شدن و ادامه درمان بیماران به شکل اضطراری و فوری در دستور کار قرار گرفت و بیماران این بیمارستان به مراکز درمانی مختلف از جمله بیمارستان های پورسینا، رازی، ولایت، حشمت، الزهرا، پیروز لاهیجان، پارس، آریا و بیمارستان صومعه‌سرا منتقل شدند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار