پیشرفت ۵۶ درصدی پروژه رفع نقطه حادثه خیز نصریان دهلران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام از پیشرفت ۵۶ درصدی پروژه رفع نقطه حادثه خیز نصریان دهلران خبر داد و گفت: تا کنون ۶۴۰ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.
کد خبر: ۱۱۷۱۸۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷ 19 June 2024


به گزارش ایرنا، «سعید هژبری» روز چهارشنبه در بازدید از پروژه حذف نقاط حادثه خیز نصریان در شهرستان دهلران، اظهار کرد: تا کنون برای این پروژه ۶۴۰ میلیارد ریال هزینه شده و باید تلاش شود که عملیات این پروژه در اسرع وقت به پایان برسد.

وی این پروژه را یکی از پروژه‌های اولویت دار استان برای تخصیص اعتبار عنوان کرد و گفت: بهره‌برداری از این پروژه برای ایام اربعین حسینی مصوب شده بود و این مصوبه هم در تخصیص اعتبار و هم در اولویت تخصیص در اعتبارات سال جاری لحاظ می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام با بیان اینکه اعتبارات این پروژه از محل اربعین تامین و به زودی تزریق می‌شود، ابراز کرد: عملیات اجرایی رفع نقاط حادثه خیز محور نصریان دهلران به طول چهار کیلومتر در دست اقدام است که ۲ کلیومتر از این قطعه تا اربعین امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

هژبری با اشاره به اینکه ۲ کیلومتر باقی مانده نیز در ایام دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: اعتبار مصوب این پروژه یک هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال است.

فرماندار ویژه دهلران نیز در این بازدید ابراز کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه خوب است ولی با توجه به ایام اربعین پیش رو، نیاز به تزریق اعتبار به منظور سرعت بخشی به عملیات اجرایی آن است.

پروژه رفع نقطه حادثه خیز نصریان دهلران ۵۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

لطیف صادقی این پروژه را از پروژه های مهم شهرستان برشمرد و افزود: انتظار می‌رود که ۲ کیلومتر از این مسیر با نگاه ویژه تا اربعین سال جاری افتتاح شود.

وی به حذف نقاط حادثه خیز این مسیر اشاره و اظهار کرد: نیاز است صورت وضعیت های این پروژه با نگاه ویژه مورد عنایت قرار گیرد تا شاهد تسریع در عملیات اجرایی آن باشیم.

بازدید از حذف نقاط حادثه خیز «سنگر نادر» و سایت اربعین، بازدید از مصلای شهر دهلران و چشمه‌های آبگرم و طرح ملی نهضت مسکن از دیگر برنامه‌های سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام به دهلران بود./م

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار