بازگشت نخستين گروه حجاج خراساني به وطن از یکم تيرماه/ مستقبلین به فرودگاه نیایند

مديرکل فرودگاه‌هاي استان خراسان رضوي خواستار عدم حضور مستقبلین زائران سرزمین وحی در فرودگاه بین‌المللی مشهد شد و گفت: نخستين گروه حجاج استان خراسان‌رضوی و شمالی یکم تيرماه، وارد فرودگاه بين‌المللی شهيد هاشمي‌نژاد می‌شوند.
کد خبر: ۱۱۷۱۸۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۱ 19 June 2024

به گزارش تابناک رضوی؛ محمود امانی‌بنی در نشست هماهنگی عملیات بازگشت زائران حج تمتع استان‌های خراسان‌رضوی و شمالی، با تاکید براینکه اصل تکریم زائران و مستقبلین در عملیات بازگشت زائران حج تمتع سرلوحه تمامی اقدامات پرسنل است، اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست، افزایش هماهنگی و انسجام در تسهیل امور زائران و اطلاع‌رسانی دقیق به مستقبلین است تا مبادا با مشکلی مواجه شوند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: نخستین گروه از زائران خراسان‌رضوی و شمالی ساعت 11 و10 دقیقه روز جمعه (یکم تیر‌ماه امسال) با پرواز 3585 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد خواهند شد.

امانی‌بنی با تاکید براینکه تدابیر و هماهنگی‌های لازم برای بازگشت حجاج اندیشه شده و با آمادگی کامل به استقبال زائران سرزمین وحی خواهیم رفت، خاطرنشان کرد: امسال بیش از 11 هزار زائر سرزمین وحی از 29 اردیبهشت‌ماه تا 12 خردادماه در قالب 47 پرواز از استان‌ خراسان‌رضوی و شمالی از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد به مکه و مدینه اعزام شدند.

امانی‌بنی تصریح کرد: علاوه بر بسیج تمام عوامل فرودگاهی، با تشکیل کمیته عملیات حج با مشارکت تمامی سازمان‌های و ارگان‌های مرتبط از جمله سپاه، پلیس، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان دستگاه‌های امنیتی مستقر در استان خراسان‌رضوی، نسبت به ساماندهی امور و بهبود سطح خدمات‌رسانی به زائران بیت‌الله الحرام اقدام شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار