فرماندار چرداول:

تعیین ۵۹ شعبه اخذ رای در شهرستان چرداول

فرماندار چرداول گفت: برای برگزاری باشکوه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ۵۹ شعبه اخذ رای در شهرستان چرداول تعیین شده است.
کد خبر: ۱۱۷۱۸۰۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰ 20 June 2024
به گزارش تابناک ایلام؛ علی محمدی فرماندار چرداول، در جلسه شورای اداری شهرستان، گفت: مقدمات برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چرداول متناسب با روز شمار تقویمی این رویداد آغاز و در حال انجام است.
 
وی با اشاره به اهمیت ویژه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، افزود: امیدواریم با همراهی مسئولان ستاد و عوامل اجرایی در حوزه انتخابیه چرداول و مشارکت همیشگی مردم، شاهد خلق حماسه دیگری باشیم.
 
فرماندار چرداول، ادامه داد: سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت از راهبردهای انتخابات است که با تکیه بر این موارد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
 
محمدی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی و شرکت‌های وابسته به دولت با ستاد انتخابات شهرستان، خاطرنشان کرد: نشست‌های مستمر با هیات نظارت بر انتخابات شهرستان، اقشار مختلف مردم، دستگاه‌های دولتی و اجرایی و شرکت‌های وابسته به دولت از جمله اقدامات و تمهیدات و تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در چرداول است.
 
وی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هشتم تیرماه، یادآور شد: امید آفرینی در جامعه مشارکت حداکثری مردم را در پی دارد.
 
فرماندار چرداول با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی با جنگ روانی و تبلیغاتی به دنبال دلسرد کردن مردم برای حضور در انتخابات پیش رو هستند، اظهار داشت: مردم باید برای عزت و سربلندی ایران اسلامی در پای صندوق‌های رای حضور گسترده داشته باشند.

وی در ادامه گفت: برای برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری ۵۹ شعبه در شهرستان چرداول در نظر گرفته شده است که از این میزان ۱۷ شعبه اخذ رای برای بخش مرکزی، ۱۷ شعبه بخش آسمان‌آباد، ۱۳ شعبه شباب و ۱۲ شعبه زاگرس تعیین شده است./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار