مجتمع پتروپالایش دهلران امسال به بهره‌برداری می رسد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: مجتمع پتروپالایش دهلران با ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی بر اساس برنامه‌ریزی‌ها امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
کد خبر: ۱۱۷۱۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳ 18 June 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ رضا محمدرحیمی اظهار داشت: این پروژه جزو طرح‌های برنامه سفر رییس جمهور و یکی از طرح‌های شاخص استان است.

وی افزود: پیشرفت فیزیکی این پروژه در ابتدای دولت سیزدهم ۴۷.۱۱ درصد بود که در اردیبهشت ماه سال جاری این پروژه به پیشرفت ۸۸ درصدی رسیده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام میزان افزایش پیشرفت فیزیکی این پروژه را در دولت سیزدهم ۴۰.۸۹ درصد عنوان کرد و یادآور شد: با ارتقا پیشرفت فیزیکی طرح، این پروژه در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

محمدرحیمی یادآور شد: بیش از ۲ هزار نفر اکنون در این طرح مشغول به کار هستند.

به گفته وی، طی سال جاری و سال آینده تعداد قابل توجهی از طرح‌های بزرگ و شاخص صنعتی استان چون شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام، شرکت توسعه معادن پارس تامین و شرکت فولاد زاگرس ایوان به بهره‌برداری خواهند رسید.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام اضافه کرد: چشم‌انداز و هدف اصلی دولت در بخش صنعت و تولید استان در پنج مولفه نگهداشت، افزایش ظرفیت، احیا، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و شروع طرح‌های جدید است./م

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار