آتش نشانی رشت اعلام کرد؛

پایان عملیات مهار آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت با انتقال بالغ بر ۱۴۰ بیمار

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با بیان اینکه آتش از طبقه زیر زمین بیمارستان آغاز شد، گفت : بیش از ۱۲۰ آتش نشان شیفت و فراخوان شده با ۳۶ خودروی اطفایی، آبرسان، نردبان و پشتیبان دستگاه تنفسی به محل آتش سوزی اعزام شدند.
کد خبر: ۱۱۷۱۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۰ 18 June 2024

پایان عملیات مهار آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت با انتقال بالغ بر ۱۴۰ بیمارپایان عملیات مهار آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت با انتقال بالغ بر ۱۴۰ بیمارپایان عملیات مهار آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت با انتقال بالغ بر ۱۴۰ بیمارپایان عملیات مهار آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت با انتقال بالغ بر ۱۴۰ بیمارپایان عملیات مهار آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت با انتقال بالغ بر ۱۴۰ بیمار

به گزارش ش خبرنگارتابناک گیلان حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم رشت به ساعت ۱:۱۳ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی رییس سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه آتش از طبقه زیر زمین آغاز شد، افزود: بلافاصله بیش از ۱۲۰ آتش نشان شیفت و فراخوان شده بوسیله ۳۶ خودروی اطفایی، آبرسان، نردبان و پشتیبان دستگاه تنفسی به محل آتش سوزی واقع در بلوار شهید افتخاری اعزام شدند.

وی ضمن عملیات مهار آتش سوزی به عملیات جستجو و نجات آتش نشانان اشاره کرد و گفت: تیم های نجات در تمامی طبقات نسبت به تخلیه دود و خروج اضطراری بیماران از تمامی بخش ها اقدام کردند که در مجموع ۱۴۲ بیمار انتقال یافتند که ۱۱۰ بیمار توسط عوامل اورژانس و هلال احمر به بیمارستان های سطح شهر رشت منتقل شدند و ۳۲ تن از بیماران سرپایی تحویل خانواده هایشان گردیدند.

این مسوول علت آتش سوزی را در دست بررسی دانست و گفت: در میان بیماران انتقال یافته بیماران بدحالی از بزرگسال تا نوزاد از بخشهای ویژه همچون آی سی یو و سی سی یو داشتیم که در زمان خروج همه در سلامت بودند و پیگیر وضعیت فعلی شان هستیم.

وی در پایان با تاکید بر اینکه آتش نشانانی از شهر های لاهیجان، فومن، صومعه سرا، سنگر، منطقه آزاد انزلی، انزلی و… در این عملیات حضور داشتند، گفت: قدردان زحمات و تلاش های بی دریغ تیم های آتش نشانی رشت و شهر های اطراف هستیم که با توجه به حجم بالای دود گرفتگی ساختمان گاها دچار دود گرفتگی و بی حالی شدند که بحمدا… حالشان خوب است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار