کاندیدای جبهه انقلاب برای وحدت تلاش کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: نامزدهای جبهه انقلاب باید با درک شرایط حساس کشور برای ادامه یافتن راه شهید رئیسی عزیز در جهت رسیدن به وحدت و وفاق تلاش کنند و به نقطه‌ای برسند که انقلاب با رئیس جمهوری در خط شهید رئیسی به پیش رود.
کد خبر: ۱۱۷۱۶۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۲ 18 June 2024

به گزارش تابناک قم، آیت الله عباس کعبی در خطبه های نماز عید قربان در آستان مقدس مسجد جمکران با اشاره به اینکه بدون تقوا نمی‌توان منتظر امام زمان(عج) بود، اظهار داشت: تقوا روح پیام معنویت و اخلاقی است که امام زمان(عج) برای نجات بشریت به جهان مخابره خواهد کرد. 

وی قیام در راه خدا، اقامه دین و مقاومت را سه مولفه مهم حج ابراهیمی دانست و افزود: امامت، روح اسلام ناب محمدی است و در زمان ما امام زمان(عج) این ماموریت الهی را عهده‌دار هستند. 

عضو خبرگان رهبری در بخش دیگری از خطبه های نماز عید قربان با اشاره به جنایات 9 ماهه رژیم صهیونیستی در غزه، تصریح کرد: این حجم از وحشی‌گری و جنایت که وجدان‌های بیدار را در آمریکا، اروپا و دیگر نقاط جهان بیدار کرده و دولت آمریکا نقش مستقیم در آن دارد به نابودی اسرائیل ختم خواهد شد.

کعبی با تاکید بر اینکه دفاع چند جبهه ای مقاومت جهانی علیه رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش شکل گرفته، گفت: عملیات طوفان الاقصی و وعده صادق عملیات هایی مهم و تمدنی بودند که هیمنه رژیم جعلی صهیونیستی را شکستند و آن را در سراشیبی سقوط قرار دادند.

وی با اشاره به انتخابات مهم و حیاتی هشتم تیر ماه پس از شهادت آیت‌الله رئیسی، عنوان کرد: هر گونه سستی و سهل انگاری در اصل مشارکت و بی دقتی در انتخاب اصلح می‌تواند هزینه‌های سنگینی را به نظام وارد کند.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه شرکت در انتخابات حق شهروندی و واجب سیاسی و تکمیل کننده حماسه تشییع شهیدان خدمت است، گفت: انتخابات رزمایش بزرگ سیاسی و اجتماعی است و در انتخاب اصلح باید به معیارهایی همچون ولایتمداری، مدیریت جهادی، مقاومت علیه استکبار جهانی و اخلاق مداری توجه کرد؛ همچنین نامزدهای انتخابات باید در چارچوب قانون اساسی مرزبندی خود با دشمنان انقلاب و فتنه گران را به صورت شفاف روشن کنند. 

وی عنوان کرد: نامزدهای جبهه انقلاب باید با درک شرایط حساس کشور برای ادامه یافتن راه شهید رئیسی عزیز در جهت رسیدن به وحدت و وفاق تلاش کنند و به نقطه ای برسند که انقلاب با رئیس جمهوری در خط شهید رئیسی به پیش رود.

کعبی خاطرنشان کرد: در میان نامزدهای جبهه انقلاب اراده وحدت و هم‌افزایی وجود دارد و باید تلاش کنیم این اتفاق مبارک محقق شود.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار