برگزاری آئین افتتاحیه رزمایش تخصصی شهید جمهور و شهدای راه خدمت با حضور سردار مسلمی+ تصاویر

سردار مسلمی گفت که امروز آن کاری که توسط مهندسان احصا شده و این هفته به بهره برداری خواهد رسید، یک بخش کوچکی از مجموعه فعالیت های دستگاه‌های اجرایی است و این رزمایش به جهت انعکاس زحمات شبانه روزی دوستان راه اندازی شده است.
کد خبر: ۱۱۷۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۳ 15 June 2024

به گزارش تابناک مازندران ، آئین افتتاحیه رزمایش تخصصی شهید جمهور و شهدای راه خدمت با حضور سردار مسلمی "فرمانده سپاه کربلا" در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد. 

 

برگزاری آئین افتتاحیه رزمایش تخصصی شهید جمهور و شهدای راه خدمت با حضور سردار مسلمی+ تصاویر  

در این رزمایش که به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه کربلا و در راستای دومین کنگره ملي ۱۴۵۰۰شهید سرافراز استان مازندران و اولین کنگره ملي شهداي جامعه مهندسین کشور برنامه ريزي و در حال اجراست، ۴۰۰ عنوان برنامه با مشارکت و همراهی ۱۲۰۰ مهندس و ۲۶۰ دستگاه اجرایی ، فنی و مهندسي در موضوعاتي چون دیدار و تکریم از خانواده های معظم شهدای جامعه مهندسی، همایش جهاد تبیین با محوریت مشارکت حداکثری در انتخابات و نیز بازدید، نظارت و افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیت زدايي برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه کربلا در این آئین با اشاره به اینکه در استان مازندران با همدلی، هم افزایی و با کار جهادی اقدامات بسیار بزرگی اتفاق افتاده، افزود: یک نقص اساسی بر همه ی این کارها وجود دارد و آن این است که ما نتوانستیم کارها را به درستی و شایستگی به اطلاع مردم برسانیم و شاید هم منعکس کرده ایم اما حجمی از سیاه نمایی که امپراطوری رسانه ای دشمن در کشور حاکم کرده و به تبع آن در استان مازندران هم حاکم است، به آحاد مردم القا می کند که هیچ کاری در این کشور صورت نگرفته اما در گوشه گوشه این استان موجی از کارها را که در حال انجام است مشاهده می کنیم.

وی به وجود مشکل در قسمت بودجه و بخش عمرانی اشاره کرد و گفت: با وجود مشکلی که در قسمت بودجه و حوزه عمرانی داریم اما پروژه های بسیار بزرگی در شهرداری ها و شوراهای شهر و روستا در حال انجام می باشد.

سردار مسلمی تصریح کرد: امروز آن کاری که توسط مهندسان احصا شده و این هفته به بهره برداری خواهد رسید، یک بخش کوچکی از مجموعه فعالیت های دستگاه‌های اجرایی است و این رزمایش به جهت انعکاس زحمات شبانه روزی دوستان راه اندازی شده است.

وی از بهره برداری ۱۷۸ پروژه از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ خردادماه با اعتبار هزارو ششصد میلیارد تومان خبرداد و افزود: بنده وظیفه دارم بعنوان خدمتگزار مردم، از مسئولین عزیز تقدیر و تشکر کنم، در شرایطی که شرایط سخت بودجه ای در کشور است اما این دوستان، کارهای بزرگی را در کشور انجام دادند.

فرمانده سپاه کربلا ضمن اشاره به پیشرفت استان مازندران در حوزه گازرسانی، اظهار کرد: در مناطق پایین دست عمدتا گاز رسانی صورت گرفته و پروژه ها در بالا دست و در مناطق صعب العبور و در روستاهایی که جمعیت بسیار محدود و کم دارند درحال انجام است، این اتفاق، اتفاق بسیار خوبی در استان مازندران است کما اینکه در خیلی از استانها به این حد از پیشرفت نرسیده اند.

وی از مدیران جهادی که در این رزمایش بیشتر از گذشته شرکت داشتند و همچنین از مدیرانی که همیشه در کنار بسیج و سپاه بوده اند، تقدیر و تشکر کرد.

سردار مسلمی با بیان اینکه تقریبا در دوسال گذشته پروژه های برزمین مانده بسیاری در حوزه آب و فاضلاب به ثمر نشسته است، افزود: در سال گذشته یک روستا را نمی توانید پیدا کنید که چالش آب داشته و مردم گله مند بوده باشند، اما در دوسال گذشته در خیلی از مناطق این مشکل وجود داشته است و این حاکی از یک کار جهادی است که در این حوزه با تلاش هاي متعهدانه مدیرعامل آب و فاضلاب استان مازندران و همکارانشان صورت گرفته و کارهای بزرگی در قسمت حفر چاه ها، برق رسانی به چاه ها، تعمیرات خطوط، راه اندازی خطوط و ... انجام گرفته است.

وی از زحمات شرکت مخابرات استان در حوزه ارتباطات و احداث فیبر نوری، و هم چنین تلاش شبانه روزی مدیر عامل شرکت گاز و شرکت توزیع برق یاد کرد.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: در سال گذشته کم ترین خاموشی را داشته ایم. چنانچه در دولت گذشته، خاصتا در سال آخر دولت گذشته هر روز قطعی برق را داشته ایم و این تغییرات و زحمات بزرگواران قابل لمس است.

سردار مسلمی از هیئت مدیریه نظام مهندسی استان ، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، شهرداران و شوراهای شهر و روستا تقدیر و تشکر کرد. 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار