اعتراف سارقان به ۲۲ فقره سرقت موتورسیکلت در تاکستان

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری سه سارق و اعتراف آن‌ها به ۲۲ فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان تاکستان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۵۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۳ 07 May 2024

به گزارش تابناک قزوین، سردار علی ابراهیمی درخصوص دستگیری سارقان موتورسیکلت در تاکستان، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان تاکستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت و مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و مراقبت‌های شبانه‌روزی، سرانجام موفق شدند سرنخی از ردپای یک سارق سابقه‌دار را در وقوع این سرقت‌ها به دست آورند.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه مأموران پلیس پس از تحقیقات فنی و تخصصی، سارق و ۲ همدست وی را شناسایی و دستگیر کردند، ادامه داد: این سارقان در بازجویی‌های انجام گرفته، به ۲۲ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند.

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری یک خریدار اموال مسروقه و کشف ۲۲ دستگاه انواع موتور سیکلت سرقتی در بازرسی از مخفیگاه وی، تصریح کرد: تمامی موتورسیکلت‌های سرقتی کشف شده و پس از شناسایی مالباختگان، به آنان تحویل داده شد و متهمان دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، ابراهیمی در پایان اظهار کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم ضمن تجهیز موتور سیکلت خود به وسایل ایمنی و ضدسرقت مناسب، از پارک موتورسیکلت و دیگر وسایل نقلیه در مکان‌های خلوت و فاقد روشنایی کافی خودداری کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار