tabnakostan

معاون استاندار مازندران: استان مازندران بهترین پتانسیل برای سرمایه گذاری در گردشگری را دارد
۱۱ درصد از گوشت سفید کشور در مازندران تولید می‌شود. این امر اهمیت مازندران در زنجیره ارزش مواد غذایی را نشان می‌دهد که فرصت مهمی برای سرمایه‌گذاری است.
به منظور انجام تعمیرات نیمه اساسی؛
واحد یک بخار نيروگاه شهیدسلیمی نكا از مدار تولید خارج شد
واحد یک بخار نيروگاه شهيدسليمی نكا با ظرفیت ۴۴۰ مگاوات به منظور انجام تعميرات نیمه اساسی و ارتقاء آمادگی برای تولید پایدار انرژی برق در پیک مصرف تابستان از مدار تولید خارج شد.
وضعیت جوی و متوسط دمای مازندران تا هفته آینده+ جداول
هفته آینده هفته ای پر بارش در بسیاری از نقاط نیمه شمالی، مرکز، جنوب، جنوب شرق و شرق کشور خواهد بود.
جامعه فرهنگیان اهل تبیین و رای‌ساز است / حیات ما به سازش ناپذیری با شیطان بزرگ است
صحبت با جامعه فرهنگیان با بقیه فرق می‌کند، این جامعه خود رای‌ساز بوده و جهاد تبیین دارند، انتظارها از جامعه فرهنگیان به مراتب بیشتر و مسئولیتشان پیش خدا زیاد است.
خلاصه اخبار مهم مازندران در روز گذشته
اساسنامه منطقه آزاد مازندران در کمتر از سه ماه و در اولین روز اسفند ۱۴۰۲ به تصویب شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه صنعتی کشور رسید و جهت تصویب نهایی به هیئت دولت فرستاده شد.
استاندار مازندران: الگوی کشت در مازندران باید دانش بنیان شود
حسینی پور با بیان اینکه فعال سازی سیاست ترانزیت کریدور شمال جنوب که فرصت بی نظیری برای مازندران ایجاد خواهد کرد و با کاهش ۱۵ روزه زمان و کاهش ۴۰ درصدی حمل و نقل برای کشور روسیه و سایر کشورها را همراه دارد، افزود: حمایت از سرمایه گذاری جزو اولویت های همه قوا در مازندران است و امیدواریم با ادامه همکاری بتوانیم موانع اصلی که در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست داریم را رفع کنیم.
اساسنامه منطقه آزاد مازندران تصویب شد/ سنگ تمام عبدالملکی برای مازندران
طبق برآوردها، خرداد ماه سال ۱۴۰۳ سازمان منطقه آزاد تجاری مازندران به صورت قطعی مستقر و مدیرعامل و هیئت مدیره آن مشخص می شوند.
افتتاح چهل و پنجمین سایت 5G همراه اول استان مازندران
دکتر حسینی پور به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از افتتاح ۲۶۳۰ پروژه‌های شرکت مخابرات ایران در منطقه مازندران با اعتباری بالغ بر ۱۱۱۳ میلیارد تومان خبر داد
تشکیل شورای توسعه قرآنی در ۸۰درصد از شهرهای مازندران/ قرآن‌یاران جهاد قرآنی در پیش دارند
هر چه که می‌شود قرآن بخوانید، حداقل روزی یک جز قرآن را باید بخواند، جامعه قرآنی هر دو ماه یک ختم قرآنی باید داشته باشند، هر کسی در سال دو ختم قرآن یکی در ماه رمضان و ختم دیگر در یازده ماه دیگر باید داشته باشد.
اخبار کامل انتظامی مازندران در ۲۶ بهمن ماه
سرهنگ حسن زاده در پايان با اشاره به اين كه قطع درختان جنگلي تبعات زيست محيطي زيادي را در پي دارد، از شهروندان خواست : در صورت مشاهده فعاليت غيرقانوني قاچاقچيان چوب و محصولات حاصل از آن مراتب را سريعا به پليس 110 اطلاع دهند.
وضعیت جوی و متوسط دمای مازندران تا هفته آینده+ جداول
اداره هواشناسی مازندران وضعیت جوی و متوسط دمای مازندران تا هفته آینده را را به این شرح اعلام کرد
سفر وزیر اطلاعات و فناوری به مازندران
زارع پور در بدو ورود به منظورادای احترام به مقام شامخ شهیدان در گلزار شهدا شهرستان آمل حضور یافته و پس از آن در ادامه سفر به منظور بازدید میدانی و بررسی وضعیت پروژه های ارتباطی راهی سایر شهرهای استان خواهد شد
بررسی ۳ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه کاره عمرانی مازندران
توکلی از بررسی ۳ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه کاره عمرانی مازندران خبر داد و یادآورشد: این حجم از طرح‌های عمرانی نیمه کاره با ورود مجموعه مدیریت استان به ویژه مدیران و مقامات شهرستانی امکانپذیر است و البته اتمتم طرح‌های نیمه کار از سیاست‌های عمرانی دولت سیزدهم است
استاندار مازندران:مازندران، قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری سلامت را دارد
ارتقاء شاخص های درمانی و بهداشتی و نزدیک شدن به استانداردها از نتایج توجهات دولت سیزدهم به حوزه بهداشت و درمان است. ‎
افتتاح مسکن مهر در بهشهر
از چهار هزار و ۱۲۳ واحد مسکن استان که امروز به صورت تجمیعی در بهشهر افتتاح شد، ۱۲۳ واحد مسکن با زیربنای هر واحد ۸۰ و ۹۰ مترمربعی در ۱۳ هزار متر مربع از اراضی بهشهر افتتاح و تکمیل شده است.
شورای اسلامی مازندران از سد فینسک شکایت کند
سد فینسک موجب خشکسالی مازندران می شود
اگر این روند ادامه پیدا کند و سرچشمه های رودخانه های مازندران با دست اندازی مواجه شود قطعا مازندران‌ دچار عصر خشکسالی زودرس خواهد شد.
خلاصه اخبار مهم مازندران در روز گذشته
به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و پنجمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی، کاروان سلامت، بهداشت و درمان با همراهی دستگاه های خدمات رسان با حضور پازوکی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در منطقه کم برخوردار ترک محله شهرستان ساری، خدمات رایگان درمانی ارائه کرد.
اخبار کامل انتظامی مازندران در ۱۸ بهمن ماه
در صورت افزايش حجم ترافيک و صلاحديد مامورين پليس راه محدوديت يک طرفه مقطعي روز‌هاي چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و يکشنبه مورخ‌هاي 1402/11/18، 19، 20و 22به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پليس راه لاريجان و بلعکس انجام خواهد شد.
وضعیت جوی و متوسط دمای مازندران تا هفته آینده+ جداول
مدل های پیش یابی هواشناسی برای گذر امشب تا پایان وقت سه شنبه عبور موج از ارتفاعات البرز را نشان می دهد که موجب می شود امشب و فردا در ارتفاعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و در مناطق کوهستانی نیمه غربی استان باران ملایم باشیم.
عملکرد ویژه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی از عملکرد ویژه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در طی سی ماه خدمت در دولت سیزدهم خبر داد.