tabnakostan

تبلیغات کاندیداهای مجلس دوازدهم آغاز شد
فعالیت تبلیغاتی کاندیدا‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ آغاز شد.
ممنوعیت تبلیغات کاندیداهای مجلس دوازدهم تا ساعت ۲۴ امشب
ستاد انتخابات کشور هرگونه فعالیت تبلیغاتی درباره انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تا پیش از ساعت ۲۴ امشب - چهارشنبه - غیرقانونی اعلام کرد.
۳۰ دانستنی دیگر درباره انتخابات ۱۴۰۲
بر اساس اعلام دست‌اندرکان انتخابات ۱۴۰۲، از سال گذشته مقدمات اجرایی این انتخابات آغاز شد و بعد از شروع سال جدید براساس راهبرد مشارکت، سلامت، امینت و رقابت کار خود را ادامه داده است.
مقدمات و زیر ساخت های لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در کردستان فراهم است
استاندار کردستان گفت: مقدمات و زیر ساخت‌های لازم جهت برگزاری یک انتخابات باشکوه در سراسر استان فراهم شده است.
قطع برق ۹۳ روستای استان کردستان بدلیل رانش زمین
مدیرعامل‌شرکت توزیع برق استان کردستان گفت: برق ۹۳ روستای استان کردستان بر اثر بارش سیل آسا و رانش شدید زمین در چهار شهرستان سقز، مریوان، بانه و دیواندره قطع شد.
سرشماری زمستانه پستانداران شاخص قدیمی ترین منطقه کردستان انجام شد
مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: سرشماری پستانداران شاخص منطقه حفاظت شده بیجار انجام شد.
نگاه نماینده اصلح باید معطوف به مردم باشد
مدیر حوزه‌های علمیه استان کردستان، گفت: مقبولیت اجتماعی ما وابسته به مردم است و حاکمیت زمانی فعلیت پیدا می‌کند که مقبولیت اجتماعی داشته باشد، لذا نماینده مجلس و کاندیدای انتخاباتی نباید در فکر فریب مردم با وعده‌های دروغین باشد.
فعالیت‌های جهاددانشگاهی متناسب با نیازهای کردستان است
کردستان فرماندار شهرستان سنندج گفت: فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان در چند سال اخیر متناسب با نیازهای استان کردستان بوده است و جهت توسعه این فعالیت‌ها باید از این نهاد حمایت و پشتیبانی شود.
مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت خود از انقلاب را نشان دادند
فرماندار سروآباد گفت: امروز مردم انقلابی سروآباد با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اسلامی نشان دادند.
استقرار ۱۲۷ واحد فناور و دانش‌بینان در پارک علم و فناوری کردستان طی یک‌سال اخیر
رئیس پارک علم و فناوری کردستان گفت: طی یک سال اخیر ۱۲۷ واحد فناور و دانش‌بینان در پارک علم و فناوری استان پذیرش و مسقر شده‌اند.
مردم کردستان حماسه حضور استقبال از رئیس جمهور را در انتخابات تکرار کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مردم کردستان همانگونه که در استقبال از رئیس جمهور در سفر به کردستان حماسه‌ای باشکوه خلق کردند، باید در عرصه سرنوشت‌ساز انتخابات پیش‌رو نیز چنین تصویری خلق کنند.
اخلاق و انسان‌سازی بزرگترین درس پیامبر(ص) است
روحانی برجسته اهل سنت کردستان گفت: بزرگترین درس پیامبر(ص) اخلاق، انسان‌‌سازی و تربیت انسان بود، تا انسان تراز مکتب و رسالت الهی را درک کند و به آن عمل کند.
استاندار کردستان از میزان سرمایه‌گذاری مخابرات در استان تقدیر کرد
استاندار کردستان با اشاره به سرمایه‌گذاری ۵۲۰ میلیارد تومانی مخابرات در سال جاری در استان، گفت: بعید می‌دانم که تاکنون در گذشته چنین رقمی در کردستان سرمایه‌گذاری شده باشد و این مرهون تلاش مدیر و کارکنان مخابرات منطقه است.
۲۸ شعبه اخذ رای در شهرستان کوهبنان دایر می‌شود
فرماندار کوهبنان گفت: ۲۸ شعبه اخذ رای در این شهرستان برای جمع‌آوری آراء مردم در انتخابات روز ۱۱ اسفندماه در نظر گرفته شده است.
برگزاری جشن پایان گازرسانی به بانه با بهره‌مندی تمامی روستائیان آن از نعمت گاز
با افتتاح همزمان ۲۵ طرج گازرسانی در پنجمین روز دهه فجر در بانه، جشن پایان گازرسانی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان برگزار شد.