tabnakostan

رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
شیب ابتلا به کرونا در شهرستانهای زنجان و ابهر تند است
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: شیب ابتلا به کرونا در شهرستانهای زنجان و ابهر تند است و هنوز مرگ‌های ناشی از این وضعیت در زنجان رخ نداده است و پیش بینی می‌شود این روند طی روزهای آینده خود را نشان دهد.
استاندار زنجان:
۱۱ پروژه جهش تولید در استان زنجان به بهره برداری رسیده است
-استاندار زنجان گفت: ۱۱ پروژه از ۲۶ پروژه جهش تولید استان به بهره برداری رسیده و هفت پروژه دیگر نیز تا پایان شهریور امسال افتتاح می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
آمار مبتلایان به بیماری کرونا در زنجان نگران کننده است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان نگران کننده است، گفت: طی چند روز گذشته بستری‌ها و پی سی آر های مثبت در استان روند صعودی داشته است.
اعمال محدودیت تردد خودرویی در ورودی شهرهای زنجان تشدید شده است
جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مقابله با این بیماری منحوس، اعمال محدودیت تردد خودرویی از سوی پلیس راه استان زنجان با توجه به رنگ بندی شهرهای استان، تشدید شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
وضعیت بیماری کرونا در استان زنجان نگران کننده است
-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه وضعیت بیماری کرونا در استان زنجان نگران کننده است، گفت: بستری‌ها کرونا در مراکز درمانی استان رو به افزایش است.
وضعیت حاد کرونایی بازار شهر زنجان را تعطیل کرد
فرماندار زنجان گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهر زنجان بازار تاریخی این شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌شود که این اقدام در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس خطرناک کرونا اتخاذ شده است.
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان زنجان:
ظروف سفالی دوره اشکانی در شهرستان ابهر کشف شد
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، از کشف دو کوزه سفالی در شهرستان ابهر خبر داد.
تمهیدات مورد نیاز برای مبارزه با آفت ملخ در زنجان اندیشیده شده است
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: تمهیدات مورد نیاز از قبیل تامین تجهیزات و سموم برای مبارزه با آفت ملخ در این استان اندیشیده شده است.
مدیرکل راهداری زنجان:
جابه جایی مسافر توسط ناوگان جاده ای زنجان ۱۸۱ درصد رشد دارد
مدیرکل راهداری زنجان گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۳ فروردین ماه سالجاری ۴۲ هزار و ۵۷۰ مسافر توسط ناوگان جاده ای استان زنجان جا به جا شدند که ۱۸۱ درصد رشد دارد.
مرمت ۱۵ بنای تاریخی در زنجان
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: طی یک سال گذشته ۱۵ بنا و میراث ارزشمند این استان بر اساس الگوهای فنی و تاریخی بازسازی و مرمت شده است.
روزانه ۲ هزار و ۷۰۰ تست کرونایی سرپایی در زنجان انجام می‌شود
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: روزانه ۲ هزار و ۷۰۰ تست کرونا در بخش سرپایی از نوع پی سی آر در استان انجام می‌شود و این نوع تست ها زمان بر و هزینه بر بوده بطوری که برای هر تست ۲۰۰ هزار تومان صرف می شود.
واکسیناسیون کرونا ۲۵۰ پاکبان زنجانی آغاز شد
مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره به آغاز مرحله اول واکسیناسیون پاکبانان زنجانی گفت: طبق هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی استان ۲۵۰ نفر از پاکبانان زنجانی دوز اول واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کردند.
مدیریت بحران زنجان برای مقابله با هرگونه حوادث جوی آماده باش است
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با بیان اینکه بارش رحمت الهی موجب خوشحالی هم استانی ها به ویژه کشاورزان است گفت: در زمان حاضر هماهنگی خوبی با دستگاههای اجرایی، نظامی و با انسجام بخشی و تحت مدیریت استان برای مقابله با هر گونه حوادث احتمالی و ارائه خدمات حاصل شده است.
سرعت وزش باد در زنجان به ‭۱۰۰‬ کیلومتر در ساعت می‌رسد
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: سرعت لحظه ای وزش باد در مناطق مختلف استان به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید.
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
بیماری کرونای انگلیسی به شهرستان طارم رسید
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه بیماری کرونای انگلیسی به شهرستان طارم رسیده است،گفت: دو مورد مثبت در این شهرستان دیده شده است.