tabnakostan

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

سوابق و عملکرد کاندیداها معیار اصلح بودن آن‌ها است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: بررسی سابقه و عملکرد نامزدها در طول دوران مدیریتشان می‌تواند نامزد اصلح را مشخص کند.
روحانی کاری کرده که هر چه دولت بگوید مردم برعکس آن عمل می‌کنند/ همه بانک‌ها باید وام مسکن بدهند/ اعتماد را به بورس برمی‌گردانم
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: روحانی وقتی به صراحت از مردم خواست که هرچه دارید به بورس بیاورید معنایش آن بود که بورس سقوط خواهد کرد و مردم دیگر به حرف دولتمردان اعتنا نخواهند کرد
پرداخت نقدی 150 میلیارد تومان به راه آهن بستان‌آباد- تبریز
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در کمتر از یک هفته ۱۵۰ میلیارد تومان به صورت نقد برای تجهیز و راه اندازی ایستگاه خاوران تبریز پرداخت می‌شود.
مساله اقتصاد 
مهمترین بحرانی که جامعه ایران با آن دست و پنجه نرم می کند بحران اقتصادی است. وفاق جمعی مهمی وجود دارد که ریشه این بحران از دو آبشخور تغذیه میکند ، الف. فساد و ب. ناکارآمدی سیستم اقتصادی .
رضایی: امید دیدنی است و امید گفتنی نیست / جلیلی: مناظره به این شیوه کمکی به مردم نمی‌کند رئیسی: در هر حوزه‌ای مسئولیت داشتم پاسخگو بوده‌ام / زاکانی: در کشور انسداد نیست / مهرعلیزاده: رئیس جمهور شوم ظرف سه ماه مردم را واکسینه می‌کنم
این مناظره علاوه بر پخش به صورت زنده از شبکه‌های یک، جام جم و سلامت سیما، خبر،رادیو ایران و رادیو انتخابات، در پی انتقاد یکی از کاندیداها از پخش نشدن مناظره انتخاباتی با ترجمه ناشنوایان ، با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش خواهد شد.
برای دومین سال متوالی
علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شد
ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم در اجلاسیه دوم مشخص شد.
تبریز از بامداد امروز ۸ بار لرزیده است؛زلزله خسارت نداشت
بدنبال وقوع زلزله بامداد سه شنبه ۱۸ خرداد در تبریز، میرعلی آقا سیدی، معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از آماده باش نیروهای جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
استاندار آذربایجان شرقی:
وظیفه ما برقراری امنیت و برگزاری انتخابات سالم است/ به اراده مردم احترام می‌گذاریم
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات یکی از دو نقش محوری فرمانداران است، تأکید کرد: آن‌چه وظیفه اصلی ماست برقراری امنیت و برگزاری انتخاباتی سالم و قانون‌مند است و اراده و تصمیم مردم هرچه باشد به آن احترام می‌گذاریم
محسن رضایی: با یارانه نقدی مردم قسط جهیزیه دختران خود را پرداخت کنند /نمی گذارم یک عده یک شبه پولدار شوند
تسنیم نوشت: محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: از طریق صرفه‌جویی در یارانه‌های پنهان، کسری بودجه دولت را جبران و از اینکه دولت دستش را در جیب مردم کند جلوگیری می‌کنیم.
مهندس کریم سامبرانی در گفتگو با تابناک تبریز؛
شهرداری بدون تمرکز منابع و اختیارات اصلاح نمی‌شود
مهندس کریم سامبرانی ، کارشناس ارشد مدیریت شهری ، در گفتگو با خبرنگار تابناک تبریز،با انتقاد از نگاه جزیره ای به مناطق و سازمان های تبریز گفت : در صورتی که شهرداری تبریز را بصورت یک سیستم یکپارچه در نظر نگیریم ، امکان اصلاح امور مدیریت شهری وجود ندارد .
امام صادق (ع) و حفظ آرمان اساسی تشیع
امام صادق علیه السلام آرمـان اسـاسی شیعه را از هر نوع تـحریف و انـحراف بازداشت و اعتقادات امامت شیعیان را محکمتر نمود و برخی از بزرگان شیعه برای این که از صحت اعتقاد خود اطمینان حاصل کنند، دین و اعتقادات خود را به امام علیه السلام عرضه می کردند.
در گفتگو با استاد حوزه و دانشگاه مطرح شد:
از شهر خلاق و توجه به زمان شهروندان تا صنعت فرهنگ در مدیریت شهری
اهداف کوتاه و قابل تحقق را باید به موازات اهداف بزرگ پیش میبریم، این اهداف باید واقع بینانه بوده و حوزه اختیارات شورا باشد.
رضایی: هشت سال پیش یک کلید بی‌خاصیت را نشان دادید!/ رئیسی: اگر مشکل مردم با تخریب من حل می‌شود، بفرمائید!/ همتی: من با 5 کاندیدای دیگر باید رقابت کنم!/ زاکانی: باید به همتی و همکارانش برای نابودی پول ملی نوبل بدهند!
هر هفت نامزد حاضر در این دوره از انتخابات، در این مناظره به پرسش هایی با موضوع «اقتصاد» پاسخ می دهند. در نخستین مناظره ۲۱ سوال از نامزد‌ها پرسیده می‌شود و هر نامزد در انتهای مناظره ۴ دقیقه فرصت خواهد داشت تا جمع بندی داشته باشد
لجوجانه انتخاب نکنیم / 15 خرداد مفتاح نجات اسلام بود
امام جمعه تبریز با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری لجوجانه انتخاب نکنیم، گفت: گرانی و تورم باعث قهر با انتخابات نشود، چون دشمن سعی دارد تصویر مخدوش و یاس آلودی از نظام در ذهن مردم ایجاد کند.
اطلاعیه شورای نگهبان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری صادر شد
اطلاعیه شورای نگهبان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری صادر شد 
رهبر انقلاب: ناکارآمدی باید با انتخاب خوب جبران شود نه عدم انتخاب/ وعده نامزدها را با عمل آن‌ها در گذشته بسنجید/محور نجات اقتصاد کشور تقویت تولید داخلی است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه اگر ناکارآمدی هست باید با انتخاب خوب آن را جبران کنیم نه با عدم انتخاب، خاطرنشان کردند: البته در انتخاب باید دقت کرد و تأکید می‌کنم به وعده و حرف نمی‌شود اعتماد کرد.
باید علاج واقعه قبل از وقوع کرد
همزمان با افزایش نقاط حاشیه ای شاهد گسترش بی رویه نابرابری های اجتماعی را هستیم. مثلا چرا نباید مراکز تفریحی و سرگرمی در مناطق کمتر توسعه یافته شهر ایجاد شود.چرا نباید شورای شهر تبریز مشوق های ویژه ای برای سرمایه گذاری در مناطق محروم و حاشیه ای شهر در نظر نگیرد؟
انتخابات شورای شهر تبریز کاملا الکترونیکی برگزار می‌شود
دبیر ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: انتخابات شورای شهر تبریز کاملا الکترونیکی برگزار می‌شود.
در همایش روسای ستادهای انتخاباتی شهرستانی دکتر محسن رضائی در اذربایجان شرقی 
اخلاق و ادب سرلوحه فعالیت ستادهای محسن رضائی می باشد  
همایش روسای ستادهای شهرستانی محسن رضائی در استان آذربایجان شرقی با حضور اعضای شورای راهبردی ستاد مرکزی در تبریز برگزار شد .
آیا دادستان می‌تواند آقای رئیسی را هم تهدید کند؟!/ یارانه ۴۵۰ هزار تومانی اثری بر قیمت‌ها ندارد/ برای مالباختگان بورس صندوق جبران زیان ایجاد می‌کنم/ انتقاد از ردصلاحیت لاریجانی، پزشکیان، محمد، قاسمی و ضرغامی
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: چرا بعضی‌ها رفتار‌هایی نشان می‌دهند که سوءظن‌هایی در جامعه ایجاد شود و مردم را می‌ترسانند. ما حتی دیدیم آن‌هایی که رد صلاحیت شده اند، مقام معظم رهبری با چه احترامی از آن‌ها دفاع کرد. من توصیه می‌کنم به همه دلسوزان که کمک کنند در ۱۴۰۰ انتخابات خوبی داشته باشیم و دل مردم و رهبر عزیزمان را شاد کنیم.