tabnakostan

پلیس راه:
سفرهای بین شهری تهران در تعطیلات عید فطر ممنوع است
رئیس پلیس راه تهران بزرگ اعلام کرد: بنا بر ابلاغ ستاد ملی کرونا، محدودیت تردد خودروهای بین شهری در تعطیلات عید فطر آغاز و تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
رئیس مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر:
انهدام ۳ باند قاچاق موادمخدر در شهرستان‌های استان تهران
رئیس مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان های استان تهران گفت: در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باندها، بیش از ۲۵۰ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شد.
عملیات اجرایی بلندترین خط مترو کشور در تهران آغاز شد
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه اعلام کرد: عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط ۱۰ مترو تهران، که بلندترین خط مترو کشور خواهد بود، امروز/ چهارشنبه/ در مراسمی به صورت رسمی آغاز شد.
مدیرعامل آبفای استان تهران:
ادامه مصرف بی‌رویه آب در تهران منجر به نوبت‌بندی خواهد شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه مصرف آب ۲۰ درصد مردم بالاتر از الگو است، گفت: ادامه مصرف بی‌رویه آب در تهران منجر به نوبت‌بندی خواهد شد.
مدیرکل هواشناسی استان تهران خبر داد؛
احتمال وزش تندباد در جنوب استان تهران
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: احتمال وزش تندباد در جنوب استان تهران پیش بینی می شود.
استاندار تهران:
فرمانداران اجازه صدور تردد خودروها را ندارند
استاندار تهران با اشاره به اینکه رنگ بندی کرونایی این استان همچنان قرمز است اعلام کرد: سفر بین استانی در ایام تعطیلات عید فطر ممنوع است و به همین منظور فرمانداران اجازه صدور تردد خودروها را ندارند.
رییس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد؛
ثبت نام ۱۸۹ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس در استان تهران
رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: بر اساس بررسی صلاحیت‌ها،‌ تاکنون ۱۸۹ نفر برای کسب یک کرسی مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با یکدیگر رقابت می‌کنند.
شهرداری تهران:
۳۰ پل، بزرگراه و تونل در چهار سال گذشته تکمیل شده است
معاون فنی‌ و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه تمامی پروژه‌های نیمه‌کاره‌ای که از گذشته در حوزه فنی و عمرانی شهر تهران باقی مانده بود به اتمام رسیده،‌ گفت: بیش از ۳۰ پل، بزرگراه، تونل و سیویل در چهار سال گذشته تکمیل شده است.
رئیس سازمان صمت استان تهران:
۱۷۰ واحد صنعتی راکد در استان تهران احیا شدند
رئیس سازمان صمت استان تهران از احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی راکد در استان تهران طی سال ۹۹ خبر داد.
ابهامات در عملکرد مالی سال ۹۴ سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران
گزارش حسابرسی سال ۹۴ سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران حاکی از ابهامات ناشی از عدم شفافیت و زیر پاگذاشتن الزامات در عملکردهای مالی این سازمان در سال مورد بررسی است.
دعوت شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب غرب تهران از رئیسی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری
شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در بیانیه‌هایی ضمن تشریح شرایط فعلی کشور، از آیت‌الله رئیسی رئیس دستگاه قضا برای اعلام کاندیداتوری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ دعوت کردند.
اجرای طرح ترافیک پایتخت به ۲۵ اردیبهشت موکول شد
ستاد ملی کرونا در راستای افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی در پایتخت و به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا، از پنجم اردیبهشت تصمیم بر لغو یک هفته‌ای طرح ترافیک گرفت؛ اقدامی که پس از تمدید چندباره آن، زمان اجرای دوباره طرح ترافیک ۲۵ اردیبهشت اعلام شده‌است.
تهرانی ها در روز قدس:
کنار ملت فلسطین ایستاده ایم
«در کنار شما ایستاده ایم»؛ این پیام قاطبه شهروندان تهرانی است که در روز قدس سواره یا پیاده به خیابان ها و میادین اصلی پایتخت آمدند تا بار دیگر جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه فلسطینیان را محکوم کنند.
کشف ۵ میلیارد تومان انواع ابزارآلات صنعتی قاچاق در تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲ نفر و کشف بیش از۱۰ هزار عدد انواع ابزارآلات صنعتی چینی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ابزار قاچاق شده را پنج میلیارد تومان اعلام کرده اند.
میزان مصرف آب در تهران صعودی است
شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: سرانجام پس از نزدیک به یک ماه میزان مصرف آب در تهران از میزان مصرف در مدت مشابه سال گذشته پیشی گرفت.