tabnakostan

انتقاد مدیریت بحران استان تهران از شهرداری‌ها درباره ساخت‌وساز غیرمجاز
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با انتقاد از عدم دقت و نظارت کافی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در حوزه تخلفات ساختمانی گفت: در برخی ساخت‌وسازها اصول فنی و شهرسازی رعایت نمی‌شود.
دو شهروند ایرانی آزاد شده از زندان آمریکا وارد تهران شدند
دو شهروند ایرانی که در جریان تبادل زندانیان ایران و آمریکا آزاد شدند، دقایقی پیش وارد تهران شدند.
امام جمعه بخش قلعه نو شهرری:
فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص وحدت از ضروری‌ترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد
امام جمعه بخش قلعه نو شهرری با تاکید بر فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت وحدت و امنیت ملی در کشور گفت: آمریکا نه تنها بعنوان دشمن اصلی جمهوری اسلامی بلکه بعنوان اولین دشمن جهان اسلام همواره بدنبال عملی کردن طرح‌های خصمانه خود در ضربه زدن به ممالک و ملت‌های اسلامی است.
القاصی: حکم پرونده کثیرالشاکی کامیون‌داران تایید شد
رئیس کل دادگستری استان تهران از تایید حکم پرونده موسوم به کامیون‌داران خبر داد و گفت: متهمان به حبس، جزای نقدی و تحویل کامیون‌ها محکوم شدند.
امانی: اگر دولت درخصوص عدم برپایی نمایشگاه در سئول همکاری نکند تهدیدمان را عملیاتی می‌کنیم
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تذکر من به شهرداری نیست به دولت است، گفت: برپایی نمایشگاه اخیر در سئول به شدت کام مردم را تلخ کرد اگر دولت همکاری نکند تهدیدمان را عملیاتی می کنیم.
معاون استاندار تهران:
طرح‌های عمرانی نباید به دلیل جذب نشدن اعتبارات تعطیل شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: باید تلاش کنیم با همکاری دستگاه‌های اجرایی اجازه ندهیم طرح های عمرانی استان به دلیل جذب نشدن اعتبارات تعطیل شود.
ساعت کاری ادارات در تهران تغییر کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۱۸ شهریور از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور خواهد بود.
مدیرکل صمت تهران:
صنایع استان به غرب پایتخت منتقل می‌شود
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه ما ۳۸ شهرک صنعتی با پراکندگی مختلف داریم، گفت: در آمایش صنعت به دنبال انتقال صنایع به شهرستان‌های استان تهران به ویژه در غرب هستیم.
یزدی مهر خبر داد؛
ورود جدی مدیریت بحران به استانداردسازی خدمات در استان تهران
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با تاکید بر اینکه جنس خدمات در مواقع بحران باید از استانداردها پیروی کنند، گفت: استانداردسازی خدمات در استان در دستور کار جدی قرار گرفته است.
رشد اقتصادی ۸ درصدی‌‌ استان تهران/ مشکل قطع برق تولیدکنندگان برطرف می‌شود
معاون استاندار تهران از رشد اقتصادی ۸ درصدی استان تهران خبر داد و گفت: تولید برق در دولت سیزدهم افزایش داشته اما همچنان با کمبودهایی مواجه هستیم اما امیدواریم در ۲ سال آینده قطعی برق برای تولیدکنندگان نداشته باشیم.
فرماندار تهران:
سازمان نظام مهندسی در تخریب بنا‌های غیرمجاز حضور جدی داشته باشد
فرماندار تهران گفت: سازمان نظام مهندسی کشور در مواردی که حکم قضایی به تخریب داده می‌شود، باید مسؤولیت قبول کند و حضور جدی در تخریب‌ها داشته باشد و شهرداری نیز باید از این ظرفیت خوب مهندسی موجود در کشور بهره بگیرد.
چمران در آئین آغاز عملیات اجرایی مجتمع مسکونی ۷۰۰ واحدی:
امیدواریم دولت به وعده هایش درباره مسکن عمل کند/ ساخت مسکن به معنای افزایش جمعیت نیست
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، ضمن تأکید بر اینکه ساخت مسکن به معنای افزایش جمعیت نیست؛ ابراز امیدواری کرد دولت قدری از آنچه را در خصوص مسکن وعده داده است؛ اجرایی کند.
تصویب افزایش ۴۵ درصدی نرخ سرویس مدارس در شورای شهر تهران
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز افزایش ۴۵ درصدی نرخ سرویس مدارس در شورای شهر تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۳ را تصویب کردند.
ضرب‌العجل دادگستری تهران به منافقین برای معرفی وکیل به پایان رسید
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران طی یک مکاتبه رسمی با رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز از وی خواست فهرستی از وکلا جهت تعیین وکیل تسخیری در پرونده رسیدگی به اتهامات سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین را اعلام کند.
انتصاب مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده نگری
دکتر سید مهدی پاک ذات؛ رئیس مرکز طی حکمی امیرحسن خواجوی را به سمت مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده نگری منصوب کرد.