tabnakostan

مدیرعامل آبفای استان تهران:
ادامه مصرف بی‌رویه آب در تهران منجر به نوبت‌بندی خواهد شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه مصرف آب ۲۰ درصد مردم بالاتر از الگو است، گفت: ادامه مصرف بی‌رویه آب در تهران منجر به نوبت‌بندی خواهد شد.
مدیرکل هواشناسی استان تهران خبر داد؛
احتمال وزش تندباد در جنوب استان تهران
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: احتمال وزش تندباد در جنوب استان تهران پیش بینی می شود.
استاندار تهران:
فرمانداران اجازه صدور تردد خودروها را ندارند
استاندار تهران با اشاره به اینکه رنگ بندی کرونایی این استان همچنان قرمز است اعلام کرد: سفر بین استانی در ایام تعطیلات عید فطر ممنوع است و به همین منظور فرمانداران اجازه صدور تردد خودروها را ندارند.
رییس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد؛
ثبت نام ۱۸۹ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس در استان تهران
رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: بر اساس بررسی صلاحیت‌ها،‌ تاکنون ۱۸۹ نفر برای کسب یک کرسی مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با یکدیگر رقابت می‌کنند.
شهرداری تهران:
۳۰ پل، بزرگراه و تونل در چهار سال گذشته تکمیل شده است
معاون فنی‌ و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه تمامی پروژه‌های نیمه‌کاره‌ای که از گذشته در حوزه فنی و عمرانی شهر تهران باقی مانده بود به اتمام رسیده،‌ گفت: بیش از ۳۰ پل، بزرگراه، تونل و سیویل در چهار سال گذشته تکمیل شده است.
رئیس سازمان صمت استان تهران:
۱۷۰ واحد صنعتی راکد در استان تهران احیا شدند
رئیس سازمان صمت استان تهران از احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی راکد در استان تهران طی سال ۹۹ خبر داد.
ابهامات در عملکرد مالی سال ۹۴ سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران
گزارش حسابرسی سال ۹۴ سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران حاکی از ابهامات ناشی از عدم شفافیت و زیر پاگذاشتن الزامات در عملکردهای مالی این سازمان در سال مورد بررسی است.
دعوت شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب غرب تهران از رئیسی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری
شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در بیانیه‌هایی ضمن تشریح شرایط فعلی کشور، از آیت‌الله رئیسی رئیس دستگاه قضا برای اعلام کاندیداتوری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ دعوت کردند.
اجرای طرح ترافیک پایتخت به ۲۵ اردیبهشت موکول شد
ستاد ملی کرونا در راستای افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی در پایتخت و به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا، از پنجم اردیبهشت تصمیم بر لغو یک هفته‌ای طرح ترافیک گرفت؛ اقدامی که پس از تمدید چندباره آن، زمان اجرای دوباره طرح ترافیک ۲۵ اردیبهشت اعلام شده‌است.
تهرانی ها در روز قدس:
کنار ملت فلسطین ایستاده ایم
«در کنار شما ایستاده ایم»؛ این پیام قاطبه شهروندان تهرانی است که در روز قدس سواره یا پیاده به خیابان ها و میادین اصلی پایتخت آمدند تا بار دیگر جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه فلسطینیان را محکوم کنند.
کشف ۵ میلیارد تومان انواع ابزارآلات صنعتی قاچاق در تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲ نفر و کشف بیش از۱۰ هزار عدد انواع ابزارآلات صنعتی چینی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ابزار قاچاق شده را پنج میلیارد تومان اعلام کرده اند.
میزان مصرف آب در تهران صعودی است
شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: سرانجام پس از نزدیک به یک ماه میزان مصرف آب در تهران از میزان مصرف در مدت مشابه سال گذشته پیشی گرفت.
واکسیناسیون کرونای پاکبانان غیرایرانی در تهران آغاز شده‌است
تزریق واکسن به پاکبانان تهران و نیروهای خدماتی شهرداری از هفته گذشته آغاز شده است و با انتشار خبر تزریق واکسن به تنی چند از مسئولان شهرداری برخی مناطق، شهرداری کد ملی افراد دریافت کننده واکسن را در سامانه شفافیت منتشر کرد.
معاون دادستان تهران اعلام کرد:
اعاده ۴۰۹ هکتار از منابع طبیعی استان تهران به بیت‌المال
معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۳۷ (ویژه انفال، ثروت‌های عمومی و شهرداری ها) گفت: در راستای حفاظت و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی، ۴۰۹ هکتار از اراضی بکر و ارزشمند شهر تهران به ارزش ٣۶ هزار میلیارد تومان به دولت در سال گذشته اعاده شد.
شورای عالی شهرسازی تصویب کرد؛
یک شهر جدید دیگر در حاشیه شرق تهران ساخته می‌شود
شورای عالی شهرسازی از تقاضای استانداری تهران و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای تأسیس شهر جدید خوارزمی در اراضی معوض شهرک زیتون خبر داد.