tabnakostan

تولید کیت‌های تشخیص کرونا جزو دستاوردهای پارک علم و فناوری قزوین است
رییس پارک علم و فناوری قزوین گفت: در کنار تامین محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح، تولید کیت‌های تشخیص کرونا از سوی شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک از مهم ترین دستاوردهای ما در مبارزه با ویروس کرونا بوده است.
اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان واحدهای تولیدی در قزوین
مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین گفت: در حدود ۹۰۰ میلیارد تومان، کارفرمایان استان به سازمان تامین اجتماعی بدهی معوق دارند، کارفرمایانی که بدهی های آن ها تا اسفند ۹۹ باشد از طرح بخشودگی جرائم می توانند استفاده کنند.
راه اندازی بیمارستان صحرایی در قزوین
به منظور کمک به روند درمان و بستری بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بیمارستان صحرایی در محوطه بیمارستان ارتش در قزوین راه اندازی شده است.
فرماندار آوج خبر داد:
افتتاح بزرگترین بازار آهن غرب کشور در شهر آبگرم
فرماندار شهرستان آوج از افتتاح بزرگترین بازار آهن غرب کشور پس از ماه مبارک رمضان در شهر آبگرم استان قزوین خبر داد.
موافقت با اجرای دو طرح سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری قزوین
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین گفت: با اجرای دو طرح پیشنهادی احداث تاسیسات گردشگری در منطقه نمونه گردشگری کامان و زرشک موافقت شد.
مشکلات اصلی حمل و نقل استان قزوین ناشی از فعالیت سنتی است
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات اصلی حمل و نقل استان ناشی از فعالیت سنتی، فقدان شناخت بازار، نداشتن برنامه و توجه نکردن به صادرات و واردات است.
۳۲ هزار واحد صنفی قزوین در طرح نظارتی نوروز بازرسی شدند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در طرح نظارتی نوروز از ۱۵ بهمن ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ از ۳۲ هزار و ۱۹۳ واحد صنفی و خدماتی در استان قزوین بازرسی به عمل آمد.
کِشتی به گِل نشسته کُشتی قزوین در ساحل کرونا
ورزش پرنشاط و مفرح کشتی که زمانی با استقبال گسترده نونهالان، نوجوانان و جوانان در قزوین مواجه بود با ورود کرونا ضربه فنی شد و شور و نشاط از بساط آن جمع گردید.
استاندار قزوین:
بازارسازی برای تولیدات مهمترین برنامه پشیبانی از تولید است
استاندار قزوین گفت: برای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ بازارسازی برای تولیدات صنعتی و کارگاهی را به عنوان مهمترین برنامه و رهیافت پیش‌بینی کرده‌ایم که از این طریق رونق و جهش تولید ملی هم اتفاق می‌افتد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین:
تکمیل امکانات زیربنایی اولویت اصلی شهرک‌های صنعتی استان قزوین در سال جدید است
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سال ۱۴۰۰ اولویت اصلی " تامین و تکمیل امکانات زیربنایی و زیرساختی" در شهرک های صنعتی قزوین است.
تندباد و بارش باران در راه استان قزوین است
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه سامانه بارشی در استان قزوین مستقر خواهد شد که با وزش تندبادهای شدید و بارش باران در برخی مناطق استان همراه خواهد بود.
تکمیل طرح‌های بزرگ قزوین با حضور نهادهای نظارتی تسریع می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: حضور و همراهی نهادهای نظارتی در طرح‌های بزرگ استانی به سرعت در تکمیل آنها منجر شده و این مساله می‌تواند در تحقق شعار سال نیز موثر واقع شود.
نانوایی‌های قزوین از دومین روز عید فعالیت خود را آغاز می‌کنند
رییس اتحادیه نانوایان استان قزوین گفت: نانوایی‌های استان از دومین روز نوروز ۱۴۰۰ باید فعالیت خود را آغاز کنند و براساس ساعات همیشگی به دست مردم نان برسانند.
استاندار قزوین:
مردم از دید و بازدید های نوروزی خود داری کنند
استاندار قزوبن گفت : مردم این استان تا ۲ هفته دیگر در خانه‌ها بماند و از سفر و دید و بازدید نوروزی خودداری کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین:
۲ هزار و ۱۶۶ نفر از کادر درمان و افراد پرخطر در قزوین واکسینه شدند
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: تاکنون ۲ هزار و ۱۶۶ نفر از کادر درمان و افراد پرخطر خطر در سطح این استان واکسینه شدند .