امروز قصد داریم به معرفی انجمن علمی و سرمایه گذاری یونیننس بپردازیم ، این موسسه یکی از بهترین مراکز برگزاری دوره های پیشرفته در زمینه آموزش سرمایه گذاری ، اموزش تحلیل بازار خودرو ، اموزش تحلیل هوش مالی ، اموزش ارز دیجیتال ، اموزش  CFAو ...در کشور می باشد.
کد خبر: ۹۵۲۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶ 03 April 2021

بهترین مرکز برگزاری دوره های آموزشی در حوزه سرمایه گذاری در کشور

امروز قصد داریم به معرفی انجمن علمی و سرمایه گذاری یونیننس بپردازیم ، این موسسه یکی از بهترین مراکز برگزاری دوره های پیشرفته در زمینه اموزش سرمایه گذاری ، اموزش تحلیل بازار خودرو ، اموزش تحلیل هوش مالی ، اموزش ارز دیجیتال ، اموزش  CFAو ...در کشور می باشد.

برای همه ما بهترین بودن یک دغدغه مهم می باشد چون در پی داشتن آینده ­ای بهتر و همچنین ارتقای جایگاه شغلی و حرفه ­ای خود می باشیم. اما برای شما که در امور مالی به صورت حرفه ­ای فعالیت می­کنید، در رسیدن به موقعیت و توانایی که شما را همیشه در الویت استخدام و در بهترین فرصت­ های شغلی در هر جای جهان قرار دهد بسیار مهم می­باشد. اما چطور می­توانید به این توانایی برسید؟

دوره­ های آموزشی سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه ، اموزش  C.F.A  ، اموزش CIIA ، اموزش ارز رمزپایه ، اموزش تحلیل بازار مسکن و خودرو و ....این فرصت را برای کنشگران امور مالی فراهم کرده است تا بتوانند توانایی و دانش خود را تا  بالاترین سطح و استاندارد جهانی ارتقاء دهند. ابتدا بهتر است ابتدا بدانیم مقوله سرمایه گذاری چیست؟

بررسی گواهینامه CFA در انجمن علمی یونیننس:

 

CFA مخفف Chartered Financial Analyst به معنی تحلیل‌گر خبره مالی می‌باشد. CFA یک گواهینامه بین المللی حرفه‌ا‌‌ی است که از طرف موسسه CFA در زمینه سرمایه‌گذاری و امور مالی به افراد اعطا می‌شود . برنامه آموزشی CFA به عنوان برنامه استاندارد جهانی در حوزه مدیریت پرتفولیو و تحلیل سرمایه‌گذاری نیز شناخته می‌شود.

نکته­ای که بسیار مهم می باشد این است که گواهینامه تحلیلگر خبره مالی (CFA) یکی از مقبولترین و شناخته‌شده‌ترین مدارک و گواهینامه های حرفه‌ای در حوزه تحلیل­گری مالی و سرمایه‌گذاری در دنیا می­باشد. اعتبار مدرک CFA در سطح جهانی تا حدی است که در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی ارائه‌دهنده خدمات مالی، دارا بودن مدرک CFA را برای ارتقاء سطح علمی مدیران خود اجباری می‌دانند.

اما آن چیزی که شما را می­تواند به این هدف و داشتن این مدرک مهم بین المللی برساند، داشتن یک مشاور و یک گروه تخصصی  است. گروهی که با داشتن تجربیات فراوان در این مسیر می­تواند با ارائه تجربیات و دانش خود، مسیر را برای شما هموار کند.

موسسه یونیننس (uninance) با دارا بودن مدرسین و هیئت علمی در 40 کشور و به پشتوانه 30 سال حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میتواند تجربیات ارزنده در سطح بین الملل می­تواند به خوبی شما را به هدفتان یعنی بهترین بودن در امور مالی برساند. برای موسسه uninance موفقیت شما در مسیر پیش رو مهم­ترین دغدغه می­باشد بهترین بودن با بهترین­ ها ممکن خواهد شد...

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان انجمن یونیننس میتوانید به آدرس اینترنتی به نشانی UNINANCE.COM مراجعه نمایید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار